Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnétek még együtt a volt...

Élnétek még együtt a volt párotokkal egy lakásban, ha még szereted őt, kívánod, de nem lehet a tiéd?

Figyelt kérdés
De benne van a dologban az is, hogy egyszer egymásra találtok és friss a szakítás.
2011. júl. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne más választásom, és közös a ház, vagy az enyém, de ő nem tudna elköltözni, akkor igen. De amúgy nem.
2011. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok amiért szakitotatok?
2011. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. A szívem csak úgy kalapált, hogy milyen jó lenne minden nap látni, de az eszem azt mondta, ha nem lennénk együtt és úgy lakna itt, akkor minden nap csak a fájdalmat kapnám, egészen addig, míg "ki nem szeretek belőle". És úgy nagyon nehéz tovább lépni, ha a közelben van minden nap. Én a továbblépést és a tiszta lapot választottam, ő is megértette. Túléltem. Így volt jó, ha az eleje nehéz is volt. De ez az én utam volt, lehet, hogy a tiéd más, de én most is így döntenék.
2011. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majdnem szakítottunk és felajánlotta a lehetőséget, hogyha már nem tudunk együtt lenni, mint egy pár, hogy én a másik szobába költözöm. Albérlet, de nem tudnék máshová menni amúgy sem jelenleg. Még azt is mondta, hogy így élnénk és hagynánk csak úgy folyni az eseményeket, gondolkodnánk és talán újból egymásra találnánk. De én mondtam, hogy én azt nem bírnám ki, hogy itt vagy és látnálak minden nap, szeretlek és nem lehetek veled, inkább akkor hazaköltözöm, erre mondta, hogy gyerekesen gondolkodom.
2011. júl. 15. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha semmiképp nem tudsz máshová menni, akkor meggondolandó. De képzeld csak el, akkor hogy éreznéd magad, ha mondjuk a gondolkodás közepette valaki mással jönne össze és felvinné a lányt? Bár ebben az esetben ez egy elég durva tett lenne, de, ha csak lakótársi viszonyban lennétek, nem lenne beleszólásod.

Abból viszont, amit leírtál, úgy tűnik, egyikőtök sem zárta ezt még le. Talán fel kellene vállalni a döntést, hogy együtt, vagy külön, ez a felemás megoldás csak időhúzás és az egyik félnek bizonyosan több fájdalmat szül.

2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket, de nekem ez a

"és hagynánk csak úgy folyni az eseményeket"

olyan: hát azért majd még szexelhetünk - kategóriának hangzik...

2011. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra furcsa,ha nem akarja, hogy együtt legyetek miért nem engedi,hogy hazaköltözz? Lehet,hogy csak időre van szüksége... vagy mint azt már előttem is írták,lehet,hogy tényleg csak ki akar használni, hogy ha éppen szexre éhes te úgy is ott leszel.:S Gondold át a dolgot,én választás elé állítanám kis idő múlva. Addig tégy úgy,mintha egy idegennel laknál együtt,ne foglalkozz vele és pár nap,vagy hét múlva beszélgessetek. Ha nem keres,nem foglalkozik veled hagyd ott,és ne engedd,hogy megalázzon azzal,hogy szexre jó vagy neki...
2011. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!