Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáitok vannak az...

Milyen problémáitok vannak az anyósotokkal, anyukátokkal, ha együtt lakik veletek és a párotokkal egy fedél alatt?

Figyelt kérdés
írjátok le konkrétan, mi az, ami idegesít benne, milyen konkfliktus források vannak, hogyan oldjátok, nem oldjátok meg. Eresszétek ki a gőzt nyugodtan!
2011. júl. 4. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Idegesít.

Anyám. Pörög.

Mindenre nemet mond! Mindenre.

Előre eldönti fejben, hogy ki mikor mit fog csinálni. Ki mennyi uborkasalátát szedjen, hol rakjunk tüzet, a gyerek hány szelet tortát egyne(100-at)hánykor keljünk fel, és hánykor feküdjünk le. És papa mikor mondhatja el, és hány mondatban, azt a múlt heti sztorit. Mehetek- e a szerpentinen, előzhetek-e és hány másodpercig indexeljek. Ha bárki bármiben eltér, kiveri a hisztit. Aztán megbánja...És 2 hétig arról beszél.AztánÁÁÁÁ........megőrülök.

2011. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem anyóssal semmi, inkább após az aki túl okos. Tisztában vagyok vele, hogy a lakás az övé (bár dolgozni effektíve pénzt keresve soha nem nagyon dolgozott, de ez nem is tartozik rám) nem is szólok egy szót se. Ez van ezt kell szeretnem, addig béke lesz, amíg nálunk otthon nem rendezkedik :)
2011. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én a jó viszony megőrzése miatt úgy döntöttem, sose fogok velük, se anyósékkal lakni:-)
2011. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Mi hála istennek nem lakunk együtt,de így is napi szinten találkozunk.engem az idegesít benne(anyósom),hogy mindenbe beleszól:((olyanokba is,amihez abszolute semmi köze:(,de a kicsi fiacskája bezzeg soha nem szól neki,mindent nekem kell megértenem és tolerálnom,ha nincs igaza,akkor is)
2011. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
2. vagyok! Amikor felmerült a dolog, hogy költözzünk hozzájuk, hát én is élből nemet mondtam. És nem is cuccolnék hozzájuk. Anyuékhoz persze igen, de ha ezt a párom fúrná meg, akkor ugye 1:1. Ez esetben jön a 3. verzió. De hangsúlyozom semmi problémánk nincs egymással, csak jobb ez a néhány lépés.
2011. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
úgy is van probléma, hogy nem lakunk együtt, meg is őrülnék, ha együtt kellene laknom velük!!
2011. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Anyós. Áttúrja a szemetünket, beleszól hova teregetünk, számon tartja kijön hozzánk, mikor, mi a rendszám, jobban tudja mire van szükségünk, mint mi magunk (bútor darabtól a margarin fajtájáig), folyton figyeli mit vásárolunk, meg akarja mondani, mikor húzzuk fel a redőnyünket és mikor engedjük le, nem tetszik neki, hogy sötétítőt raktunk az udvar felőli ablakra stb. Nem közös háztartás, két külön ház, de közös telek. Sehogy nem oldom meg leszarom kapszula, és csinálom, ahogy tetszik, mert szerencsére csak átmentei, pár hónapra. :)
2011. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Anyos csak akkor idegesit, mikor szerinte a gyereknek mindig mindenbol eleg a hasznalt. Ha ujat veszek : "hasznaltan nem kaptal?" Es Zurichben elunk, es o fogorvos...apost hagyjuk, 12569 oldalt tudnek irni rola. Talan roviden annyi: Idefigyelj (itt jon egy keresztnev), ezt neked nem igy es igy kellett volna csinald, hanem ugy es ugy! Mikor en ... nem tudom hogy folytatodik, becsukom a fulem. Mindenesetre hallottam sztorikat, hogy o igy es ugy miket csinalt, csinal ma is. A leghitvanyabb sofor akit valaha lattam, MINDENKI szerint. Ot ez nem zavarja, levezeti meg mindig 73 evesen a Zürich-Zetelaka tavolsagot, kb. 2000 km. Van vagy 3 kisangyal a zsebeben. Szerinte mindig mindenhol neki van elsobbsege, kepes levelet olvasni a volannal. A legsz@rabb autoi vannak, anyosom penzet meg elosztogatja azzal, hogy kolcson adogatja minden papir nelkul. Nagyonnagyonnagyon sok penzt! De a legidegesitobb az okossaga, hogy mindent jobban tud mindenkinel. Tipikus bort iszik-vizet predikat!! Na, igy is sok lett, de lenne meg.

Anyukam meg ideges. Nem emesztette meg, hogy 14 eve apukam meghalt, en 10 eve kulfoldre koltoztem. Sokat szenved a labaival-csipojevel is, nagyon hamar felkapja a vizet mindenen. Mondjuk eleteben egyszer emelt kezet ram, de akkor sem csapott le, pedig tenyleg megerdemeltem volna. Nagy szeretettel nevelt fel, ezert megbocsajtom neki a turelmetlenseget.

2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Engem az zavar a párom szüleiben, hogy hiába van a panelon kívül kiskert a település másik végében, nem lehet miattuk nappal kettesben az ember! Se beszélgetni se szexelni, semmit se sehol! Hiába célozgat az ember, de jó lenne kettesben lenni, 1x tele lesz a tököm és bevágom, hogy szexelhetünk egyet, ugye?

22/N

2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Igaz nekem csak nagymamám, de anyummal, mint menyével sokszór kitólt

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!