Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ti hogy...

Mi a véleményetek, ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
Több éves szexkapcsolatom van ami kisebb nagyobb kihagyásokkal eddig működött.A kihagyások oka,hogy a páromnak kapcsolatai voltak.Olyankor nem találkoztunk de amikor vége lett akkor igen.Most épp befejeződött nála az egyik és készül a másikra.Nem akar találkozni.Szerinte pihentessük a viszonyunk.Kellenek neki az új élmények,hogy aztán élvezhesse velem a régi megszokottat.Szakítani nem akar.Nekem ez fura így.Olyan mintha félretenne legvégső esetre és ha neki megvan a boldogsága akkor egyszerűen nem találkozunk többet.Szerinte meg nem erről van szó csak kell a töltődés.Szerintetek?Van ilyen,hogy egy idő után újra a régit akarjuk mert az jó volt csak a megszokás miatt nem vágyunk a másikra de aztán idővel felfrissülve mégis működik?
2011. febr. 16. 11:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexkapcsolatról van szó, ezért csak addig leszel neki jó, amíg nem talál olyat, akivel komolyan gondolja. Szerintem ez normális.
2011. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyszerűen hülye vagy, hogy hagyod magad kihasználni. Miből gondolod, hogy Te csak ennyit érsz?
2011. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott van, hogy te nem ennyit szeretnél, illetve nem ennyit látsz bele ebbe a "kapcsolatba". Ha csak szex kapcsolat lenne mindkét részről, akkor semmi gond vele, de így csak te fogsz sérűlni, mert az ugye nem gondolod, hogy egyszer csak megtér, és nem keres több nőt...?!
2011. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem érzem kihasználtnak magam mert én választottam ezt a helyzetet és ez ezzel jár,hogy addig vagyok jó amíg nincs komoly.Nem is ezzel van a baj.Inkább azzal,hogy ez most olyan lezáratlan számomra.Vagy lehet tényleg így működik ez,hogy visszatérünk ahhoz akivel jó volt ha már ahogy ő fogalmaz:feltöltődünk?
2011. febr. 16. 11:40
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt soha ilyen viszonyom, de próbálom átlátni a dolgot.

A szexkapcsolat eleve arról szól - szerintem, hogy csak szex. És mindenképp mondhatjuk időlegesnek. Pontosan az, amit leírtál: míg nincs jobb, addig is van valami. Vagyis ez esetben Valaki, azaz te.

Gondolom nem akar ő sem örök életére csak futó kalandokat, egyszer megeshet, hogy igazán megszeret valakit, akit nem is hagy el rövid idő alatt, és az is meglehet, hogy nem fog megcsalni, magyarán veled örökre befejezi ezt a szexen alapuló románcot.

Gondold végig, hogy neked jó-e így? Nem akarsz Te is már valami tartósabbat. Ahol tényleg nem csak másodhegedűs vagy, hanem te vagy az első. Egyébként megkérdezhetem hány éves vagy? Valamint: mikor a férfi épp kapcsolatban él, vagyis ti nem találkoztok, te mit csinálsz? vannak alkalmi partnereid?

nem ítélem el ezt az életformát, ha az érintett feleknek megfelel. De úgy látom, neked nem, csak egészen magad előtt sem ismered be.

2011. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen természetes, hogy így érzed, nem is vitattam. Sőt, beleszólni sem akarok! Magától értetődik, ha próbálod utólag igazolni a tetteidet magad előtt. (Előttem felesleges, semmiképp nem foglak elítélni.)


Pusztán annyit kérdeztem, honnan ered benned az a kép, hogy te ennyit érdemelsz, erre vagy jó?


Mert egy szexkapcsolat is lehet sokféle, a te leírásod szerint a tied nem fejlődik, lehet, hogy testileg kielégítő, de semmiképp nem egyenrangú, hiszen a másik fél dönti el, mikor igen, mikor nem, te pedig csak nézel, mint Rozi a moziban. Ha futballista lennél, akkor te lehetnél az örök kispados, akit csak akkor küldenek be, ha valaki lesérül. Miért nem akarsz teljes életet? Mi akadályoz benne? Konkrétan...

2011. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolat ilyen, amíg nincs olyan akivel tényleg érdemes törődni, szeretni, stb., addig kell valaki, akivel az ember kiélheti a szexuális igényeit. De ennyi. Nekem nem volt ilyenem amúgy, de én így látom.
2011. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
11.45-ös ,azt hiszem rátapintottál a lényegre.akarni akarok én egy komolyabbat de valahogy nem sikerül.Meg ez eddig jó volt nekem igy ahogy volt.
2011. febr. 16. 11:51
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

én nem értem, hogy mi a probléma.

adott a párod (??? - szerintem inkább partnered), akinek vannak kapcsolatai, és amikor épp nincs kapcsolata, akkor veled szexel. most épp nincs senkije, még sem akar veled szexelni ("szünet van").

szerintem ezzel nincs probléma. Milyen régi megszokottat akar veled élvezni? úgy érzed, hogy te vagy neki a hátország? mert a szexkapcsolat nem szokott hátországként viselkedni. szakítani nem akar? szerintem amint van normális kapcsolata (és ti nem jártok össze szexelni) máris szakított veled (hisz nem jártok össze szexelni) :)

Igen, te a legvégső eset vagy. A szexkapcsolat NORMÁLIS embernek a legvégső eset. kell a töltődés neki? ilyet tartós kapcsolat, megunás kapcsán szoktak mondani. hiszen pont te kéne legyél neki a töltődés azok után a kapcsolatai után, amelyek tartalmasak és hosszúak voltak, belefáradt és megtört.

szerintem ti mindketten fogalomzavarban szenvedtek, nem is kicsit.

2011. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:57

igazad van,és az az amit nem értek,hogy jön ezzel a dumával...........mondhatná azt,hogy ennyi volt!De ehelyett mintha félretenne egy időre.És zavar ez a dolog.

2011. febr. 16. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!