Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni rá?

Meddig érdemes várni rá?

Figyelt kérdés

Terveztük a költözést, végül semmi sem lett belőle, a párom visszakozott, holott előtte ő is akarta. Több, mint 7 hónapja vagyunk együtt.

Igazán nem azt mondom, hogy ennyi idő után már költözni kell, csak éppen a kapcsolatunk nem így indult... Hanem nagy tervek, meg minden, de ezek szerint a párom csak a levegőbe beszél, mert lépni nem tud. Nem hittem volna, hogy ő is apuci és anyuci pici fia, ám azzal kellett szembesülnöm, hogy igen. :( Holott régen azt mondta, elege van belőlük, meg akar szabadulni onnét.

22L


2011. febr. 16. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted annyira, hogy el tudd viselni ezt a "hibáját", akkor kivárod. Ha nem, akkor továbblépsz. Ezt neked kell tudni eldönteni egyedül!

El tudod képzelni az életedet nélküle?

Igen.-lépj tovább.

Nem.-várd ki, és türelem.

2011. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, vársz rá még, mondjuk belátható időn belül. Mi 3 év után költöztünk össze, mert fősulira jártam, kábé olyan idősen ismertem meg őt, mint ahogy te a te párodat. Nem kell elsietni semmit, ha túl gyorsan akar az ember egyszerre mindent, abból általában nem sül ki semmi jó.
2011. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne várj rá,válassz engem!
2011. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk a tanulás nem szempont, én is, ő is dolgozunk.
2011. febr. 16. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd lapátra.
2011. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elsővel értek egyet!

Nem olyan egyszerű ám egy költözés, mint, amilyen mézes-mázos elképzelni!

Én úgy gondolom, ha elköltözök itthonról, vagy ha párommal költözök össze az lesz, hogy: 1.elő időszakban felhőtlen boldogság "hudejó", 2.aztán rám törne az érzés, hogy borzalmasan hiányoznak a szüleim, a gyermekkorom otthona, 3. és végül jönne a megszokás, hogy önálló életet élek.


21L

2011. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!