Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik Igazi? Érdemes várni...

Létezik Igazi? Érdemes várni és hinni benne?

Figyelt kérdés

Olyano válaszát várom, akik több kapcsolat után úgy érzik, sikerült az Igazit választaniuk. Nem vagyok benne biztos, hpgy létezik, de szeretnék hinni benne.

Volt már veled olyan, hogy több kapcsolatod volt, de érezted nem az igazi, és végül kitartottál addig,amíg találkoztál azzal az emberrel aki mellett nincsenek kérdéesid azt illetően, hogy ő -e az, aki mellet a helyed.


2011. jan. 30. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

ez mindig a végén derül ki.

nem szeretek ilyen szavakkal dobálózni.

akivel most együtt élek, vele szeretnék élni ameddig csak lehet. de nem tudhatom, hogy 10 vagy 20 év múlva mit hoz az élet...

2011. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Az enyém tuti az igazi. De annyira küzdelmes, néha azt hiszem belepusztulok.
2011. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos soha nem lehet tudni, sokan mondják hogy ők megtalálták és igenis lehet érezni, de nekem közvetlen környezetemben most volt 25 év házasság után válás, meg egy 14 év után, és egy 15 év után. Ők is azt hitték hogy megvan az igazi.

Magyarán: ha nagyon szeretsz valakit, és évek óta megvagytok és lelki társad és imádod, természetesen úgy gondolod ő az igazi. Aztán az IDŐ majd igazol, vagy jól érezted vagy nem. Ez tény. Mondhatja bárki hogy megvan neki az igazija, 10-20 stb. év után bármit hozhat a jövő, bárki beleszerethet egy másik emberbe, ,mert a szerelem útjai kifürkészhetetlenek.

2011. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De amikor vele megismerkedtél, volt-e ilyen érzésed: ő az....??
2011. jan. 30. 18:57
 5/26 A kérdező kommentje:
Ilyen esetekben, amikor n10-20 év után derül ki, az elején vajon megvolt -e a "megtaláltam az igazit" érzés?
2011. jan. 30. 18:58
 6/26 anonim ***** válasza:
Megvolt az érzés egy hónapon belül. Mintha mióta világ a világ, mi mindig együtt lettünk volna.
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a választ!

Kedves utolsó, mióta vagytok együtt? kérlek mesélj erről az érzésről és a kapcsolatotokról!

2011. jan. 30. 19:03
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták az az igazi akiről nem is gondolnád. Nálam is így lett. A férjemmel már 10 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk én sem gondoltam volna,hogy ő az igazi,de minél több ideje vagyok vele annál biztosabban tudom.....
2011. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Paulo Coelho írta az egyik könyvében,hogy amikor meghalunk a lelkünk egy idő után újjászületik.Azért van a világon több és több ember,mert a lelkünk kettészakad amikor újra leszületünk,és ha találkozik a két lélek,akkor mondják,hogy megtalálod a másik feled.

Nekem nagyon tetszik ahogy leírja:):)

2011. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Gondoltam leírom Neked, hogy szerintem milyen az, amikor megvan az igazi. És itt ülök, és nincsenek meg a megfelelő szavak, hogy kellőképpen éreztessem. De pont ebben rejlik a mondanivalóm lényege. Az érzés: elmondhatatlan, leírhatatlan. Oldalakon át áradozhatnék az érzésről és még mindig úgy gondolnám, hogy nem mondtam el a lényeget.

És mindemellett egyáltalán nem jelenti azt, hogy egyszerű.


(Szerény véleményem szerint akik úgy nyilatkoznak, hogy az igazi nem létezik, hogy sok-sok "nagy Ő" van, hogy a szerelem elmúlik, stb., ők még nem érezték ezt az érzést. Én is hasonlóan gondolkodtam, míg meg nem ismertem Őt.)

2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!