Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöttetek olyan aki...

Van közöttetek olyan aki későn kezdte el a randizást, és most mégis boldog családi életet él?

Figyelt kérdés
Későn: 20 éves kor felett alakult ki először kapcsolat.
2011. febr. 16. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem ha minden igaz 26 évesen volt az első igazi barátnője. Addig "nem ért rá", de inkább visszahúzódó típus.

Velem 29 éves volt, mikor találkozott, én 28.


Immár 6 éve házasok és 3 porontyunk van, a legkisebb a pociban. :)


Mindig mondogatja, hogy nem maradt le semmiről, és szerintem a világ legjobb apukája.

2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen kaptam az első csókot, 19 voltam mikor a másodikat, és volt az első "pasim". 20 voltam mikor először közelről láttam pasit, és pasi látott engem közelről. Voltak rövid kapcsolataim 20-25 korom között, 2-3 hónaposak, de ebből is csak 2-3 összesen. 25 éves koromig szűz voltam.

Ettől függetlenül társasági emberként, rengeteg barát ismerős vett körül, fiúk-lányok vegyesen, és jól éreztem magam. Szabad voltam, akkor és azt csináltam amit akartam, élveztem az életet.

Most 26 évesen van egy 8 hónapja tartó fantasztikus kapcsoaltom, az első igazi komoly. Nem bánom, hogy eddig vártam vele, és a páromnak is én vagyok az első komoly kapcsolata. Élvezzük, szeretjük egymást.

Én tudom, hogy nekem így volt jó, nem bukdácsoltam egyik rossz kapocsaltból a másikba fiatalon, megvártam, míg megérek arra a korra, hogy elfogadjam magam, és el tudjam fogadni, ha a páromnak így tetszem ahogy vagyok :)


26N

2011. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
En 20 evesen kaptam az elso csokot, akkor volt az elso es egyetlen baratom. 21 eves koromban hazasodtunk ossze. Elotte nem volt senki, utana sem. Igy volt jo es semmirol nem maradtam le, sot, igazsag szerint sokkal elobb alapitottam csaladot, mint a legtobb velem egykoru. Megismerkedtunk, meghazasodtunk, gyerekek, boldogsag...jottek gyorsan ezek egymas utan.
2011. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amugy nem a gyerek miatt hazasodtunk, az eskuvo utan par honappal lettem terhes.
2011. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves, a barátom 23 volt amikor összejöttünk, mindkettőnknek egyaránt elsők voltunk és már lassan 4 éve tart...örülök h vártam rá, nagy mázlim van vele és imádom :)
2011. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF


Jajj, ez engem is annyira megnyugtat.

Nekem vannak jelentkezőim, de én nem tudom, a barátnőm szerint még mindig a szőke hercegre várok - és van benne valami...vagy az elérhetetlen kell.

20 vagyok, mostanában kezdtem változni, hogy egyáltalán esélyt adok az ismerkedésre. Hát most még kicsit próbálok nyitni, aztán meglátjuk hátha nekem is olyan szerencsém lesz mint Nektek :):)

2011. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 évesen kaptam az elcső csókom, találkoztam 1-2x pasikkal, de 1-2 hétnél sosem tartott tovább huszas éveimben, és nem feküdtem le velük. 27 évesen találkoztam álmaim pasijával, ő vette el a szüzességem, ma a férjem és rajongunk egymásért :)
2011. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Nekem vannak jelentkezőim, de én nem tudom, a barátnőm szerint még mindig a szőke hercegre várok - és van benne valami...vagy az elérhetetlen kell.


Vigyázz, ez egy egyszerű védekezési mechanizmus. Bele se kezdesz, nehogy csalódj, vagy félsz az ismeretlentől. Az elérhetetlen is azért kell, nehogy véletlenül megvalósuljon a dolog, és bele kelljen kezdened.

Én nagyon sokáig csináltam ezt - hiba volt. De azóta férjnél vagyok. :)

2011. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!