Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben vagytok jók (vagy...

Miben vagytok jók (vagy erősek) a pároddal, és mi az ami nem a legjobb közöttetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:26
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
85%
teniszben párosban verhetetlenek vagyunk :D táncban szintén...dolgozni is tudunk együtt...nem tudom, szerintem nincs olyan, amiben nem lennénk jók együtt..
2011. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Sokan együtt a sz@rkeverésben a legerősebbek...
2011. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Előző ez tetszett,de sajnos egyet értek veled.
2011. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 napietus ***** válasza:
82%
ja, nekem is van egy barátom, akinek a házasságát gyakorlatilag a közös pletyizés tartja össze...mindenkit kibeszélnek a felelségével, de semmi másban nem értenek egyet.
2011. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kérdés!

Párommal együtt jók vagyunk a szeretésben, a humorban, a főzésben, törődésben.

Amiben nem vagyunk jók együt: vásárlás, rendszeretet, kutya nevelés, állattartás.

2011. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mi például baromi jókat tudunk együtt nevetni,hülyülni(a jó humor szerintem elengedhetetlen egy párkapcsolatban),és az üzleti ügyekben is erősítjük egymást,viszont a konfliktuskezelés nem a mi asztalunk. Ő is,és én is elég heves vérmérsékletűek vagyunk,így aztán olykor-olykor kis hülyeségeken is jól össze tudunk zördülni,amin persze másnap megint jókat röhögünk. :)
2011. ápr. 9. 11:45
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

nem tudom miért,de valahogy nagyon erős vagyunk úgy mindenben.mondjuk amikor fáradt vagyok,akkor nagyon nincs közös összhang,mert akkor mindenből elegem van,de azt már tudja a barátom is,meg minden ismerősöm,hha fáradt vok,akkor hagyjon mindenki békén.

am mi 2,5 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást.

durva kijelentés,de most már a barátaink nagy része bevallja,h mikor megtudták h összejöttünk nem reméltek többet,mint pár hónap,ma meg már irigyelnek,mert ennyi idő után is még mindgi úgy nézünk egymásra h az hihetetlen.

2011. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,am jókat tudunk együtt hülyéskedni,főzni és kirándulni :)
2011. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az alvasban nagyon jok vagyunk egyutt:) Mindketten sokkal jobban alszunk egyutt, mint amikor kulon.Baratom peldaul sosem fordul a fal fele mikor egyedul van, mert nem erzi magat biztonsagban, csak akkor mikor en is ott vagyok. Egesz ejjel osszeolelkezve alszunk, vagy osszebujva, kis kifli meg nagykifli szerepbe valtakozva.Ha valamelyikunk fordul, a masik almaban is fordul utana.


Ezenkivul folyamatosan segitunk egymasnak a tanulasban es munkaban.Mindig motivaljuk egymast es segitunk elobbre lepni.


Amiben nem vagyunk jok, az a veszekedes.Masfel ev alatt egyszer sem veszekedtuk ki jol magunkat.En eleg heves temperamentumu vagyok, de ra nem tudok merges lenni, inkabb csak szomoru.Ugy erezzuk neha jobb lenne, ha vitatkoznak egy jot, s utana osszebujnank.

2011. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jók: szex, beszélgetés, állatszeretet, együtt alvás, bújás, hülyülés, fontos dolgokban hasonló elvek, lényegében minden fontos dolog :)Társaságra nyitottak vagyunk, nem zárkózunk be, ezt is pozitívnak tartom. És az egyenrangúságban is jók vagyunk, ez is fontos, egyikünk se szolgája a másiknak, mint sok más kapcsolatban.

Nem jók (de nem zavar minket): rendtartás (amíg van hova leülni a vendégnek, oké, de feszengeni senki miatt nem fogunk, én se azt nézem, ha elmegyek valahova, hogy pakoltak-e miattam fél napig), egyáltalán, nekünk fontosabb, hogy macskáink legyenek, mint hogy szép flancos bútoraink :)

2011. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!