Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszüleimnek 2011. augusztus...

Nagyszüleimnek 2011. augusztusban lesz az 50. házassági évfordulójuk, milyen ajándékot vegyünk nekik?

Figyelt kérdés

Aranylakodalmuk alkalmából újból összeházasodnak, rendesen templomban és utána étterembe megyünk ünnepelni, zenekar is lesz. :) Imádom a nagyszüleimet, nagyon sokat köszönhetek nekik és szeretnék valami hozzájuk méltó ajándékot adni. Nagymamám nyugdíjas tanárnő, nagypapám építész. Szüleimmel együtt megyünk, na meg természetesen a család többi része is jelen lesz. Anyagilag jelenleg nem vagyunk a helyzet magaslatán, de gondoltam, hogy nyárig talán elkezdenék gyűjtögetni, ha kitalálnám, hogy mit szeretnék nekik adni. Énekelni is fogok az ünnepségen, de ezen felül még szeretném őket mással is megajándékozni. Van valami jó ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


21/L


2011. febr. 17. 20:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Hirtelen nem tudtam, hogy mire gondolsz, de ez tényleg szuper ötlet, valóban nincsenek oda a számítógépes dolgokért, a vetítést persze én meg tudnám oldani. :)

Köszi szépen, azt hiszem ez lesz a legjobb ajándék! :)

2011. febr. 18. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!