Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy szimpla laborvizsgálat...

Egy szimpla laborvizsgálat esetén, foglalkoznak azzal, hogy az ember elszívott egy spanglit karácsony környékén? Egyáltalán kimutatható?

Figyelt kérdés
Csak rutinvizsgálat lesz egy gyógyszer szedése miatt. A napokban lesz. Vizelet és vér is.
2009. jan. 15. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
HA KARÁCSONYKOR KÖRNYÉKÉN SZIVTÁL UTOLJÁRA NEM MUTATHATO KI,MERT KI ÜRÜLT A SZERVEZETEDBÖL.MAX. 1 HÉT MIRE KITISZTUL A VÉREDBÖL S A VIZELETEDBÖL,DE IGYÁL JO SOK FOLYADÉKOT LEGKÖZELEBB IGY MEG GYORSITOD A TISZTULÁST.DE HA NEM MUSZÁJ NE SZIVJ ILYENEKET.
2009. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
egyébként sem derülne ki, hacsak nem célzottan a kábitószer nyomát keresik. egy egyszerű sztk-s vér és vizeletvizsgálaton ezt nem tesztelik.
2009. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ezt nem fogja kimutatni.

Csak akkor mutatható ki ha direkt tesztelik a véredet drogokra is.

De azt nem értem miért parázol ennyire... egy spangli nem akkora dolog. Nem fog ezen fennakadni senki. Vagy köztiszteletben álló ember vagy?

Különben nekem fiatalon van annyi eszem, hogy átgondoljam mit csinálok, ha valamit megteszek sosem bánom meg. Mérlegelek aztán viselem a következményeit.

Nem kioktatni akartalak, csak nem értelek. De ne aggódj, nem mutatható ki egy sima vizsgálattal.

2009. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem tudtam előre, hogy egy hónapon belül laborvizsgálatra megyek, csak biztos akartam lenni, hogy mennyire fújják fel esetlegesen. Helyes dolog, hogy nem bánsz meg semmit, de sajnos sokan nem ennyire tökéletesek lelkileg.
2009. febr. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!