Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett a barátnőmmel?

Mi történhetett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Már 7éve barátnők vagyunk.Az elmúlt 1-2évben teljesen elhanyagol.Kb 4éve elvált,közben összejött egy másik pasival akivel azóta is együtt vannak.Van gyerek is az első házasságból,azt nevelik közösen.A válás után sokan elfordultak tőlük.A lényeg,hogy tényleg szinte minden héten jöttünk,mentünk egymásnál,közös programok,kirándulás,bográcsolás,stb.A válásnál is végig mellette voltunk a párommal.kb3-4 éve "közelebbi"kapcsolatba kerültek egy másik anyukával,a gyerekek osztálytársak.Ők is be csatlakoztak a társaságba,és onnantól elkezdődött valami.Már nem voltak közös programok,hanem jöttek a betolakodók is,mindig,mindenhol ott voltak.A hölgyemény férje pia nélkül jól érezni magát nem tudta.Tehát ha bográcsoztuk ő és a barátnőm párja elég keményen piálgattak.Az én párom nem iszik.Elkezdődtek az unalmas beszólogatások stb.Egy idő után már nem volt kedvünk menni,mert nem akartunk a betolakodókkal találkozni.Én meg is mondtam,hogy nem bírjuk őket,erre a válasz,hogy ők csak "szívességből vannak velük,mert ők olyan rendesek,de nem bírják őket.Igaz nem tudom,milyen szívességet tehettek,mert ha valami volt mindig hozzánk jöttek.Azt hittem lehidalok,mert ha nem bírok valakit akkor nem vagyok velük állandóan.Ma már szinte félévente találkozunk,meg neten beszélünk,de én vagyok a hibás ezért mert nem megyek.Amikor mondom,hogy ti is jöhettek,akkor az a kifogás,hogy nem használjuk a kocsit,stb.A párom kiment külföldre,egyedül vagyok itthon soha nem nyitották rám az ajtót.Mostanában néha találkozunk,2-3 hetente.De azt vettem észre,hogy csak akkor ha a pasija dolgozik.Szerintetek ő kavarhat valamit?A párom azt mondja,hagyjam őket a fenébe,ne foglalkozzak velük,de ez engem annyira bánt.Szerintetek én rontottam el valamit?Köszönöm ha valaki végigolvasta!
2011. okt. 13. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

"Egy idő után már nem volt kedvünk menni,mert nem akartunk a betolakodókkal találkozni."


ezen a megfogalmazáson felröhögtem.


Ha ennyire megváltoztak, akkor hagyd őket a fenébe!


valószínűleg a pasija legjobb ivócimborája lett az új "betolakodó" pasi.

2011. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sajnos igazad van..Kíváncsi vagyok kívülállók válaszára,hogy más hogy állna ehhez a dologhoz.
2011. okt. 13. 21:35
 3/10 anonim válasza:
Össze kéne hoznotok egy találkozást négyszemközt, hogy kiderüljön az igazság. Magamat ismerve tapasztalatból mondom, hogy ha sok ideje nem beszéltem vkivel, annál kínosabb újra hozzákezdeni. Ismeretlenekkel persze megy, csak már olyan sok idő eltelt. És valahogy nem jut eszedbe mit is mondj neki, nehogy rosszat mondj. Lassan megváltozunk, de én nem hiszem hogy ilyen drasztikus lenne. Szerintem még mindig fontos lehetsz számára, de itt a de... Mi történt akkor?
2011. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt ehhez hasonló szitum! Egy volt osztálytársammal rendszeresen mentünk valahova, barátok voltunk! Jött egy másik csóka, akit én nem bírtam, közben jöttek más emberek és elkezdett hanyagolni! Általában én keresem, ő nem nagyon! Ezek után már én sem nagyon keresem! Nem foglalkozom vele! Ha azokkal jobban érzi magát, egészségére! De azért rosszul esik, hogy a régi barátság neki csak ennyit jelent!
2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez bosszant talán a legjobban,hogy ennyit jelentett neki ez a barátság?Amikor találkozunk akkor olyan mintha nem történt volna semmi.Igazából akkor telt be a pohár,amikor el is mentünk,vagy jöttek akkor folyton a "betolakodókról" beszéltek,hogy ezt csinálták,azt csinálták velük.Gondolhatjátok milyen érzés lehetett.
2011. okt. 14. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt el kell fogadni. Némely barátság sem tart örökké. Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm akivel hasonló helyzetben romlott meg a viszonyunk. Sok időmbe telt nekem is mire felfogtam, hogy ennek a barátságnak vége. A mai napig eszembe jut és hiányzik, mert nagyon sok közös élményünk volt. De elmúlt.
2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:
Úgy tűnik, a barátnődéknek fontosabbá vált a "betolakodók" barátsága, mint a tiétek. Ha ők így döntöttek, akkor nem tudsz mit tenni. Legyenek egymáséi, barátkozzanak, te meg lépj ezen túl. Semmit sem hibáztál, ez az ő döntésük volt.
2011. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Had menjen.

Uccsó vagyok.

2011. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy amelyik szekérre nem vesznek fel, arra ne kapaszkodj.


Megértem, hogy fáj, mert jó barátod volt és sokat segítettél neki, de ha ennyire megváltozott és már nincs közös pontotok, akkor szerintem ne erőltesd a kapcsolatot. Keress olyan barátot, aki valóban barát, nem pedig egy olyan ember, ki barátság címén kihasznál téged, aztán az első adandó alkalommal eldob.

2011. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen eset van, vagyis hallok ilyet.Én nem hiszem hogy a párja kavar.DE!figyelj ha valakivel jó ideje állandóan együtt lóg, aztán a háta mögött azt mondja hhoyg csak szívesség, hoyg vele van, na az gáz.Tuti, hoyg a te hátad mögött nem mondd hasonlókat?Szerintem aki a barátjáról mondd bármit a háta mögött azután ne sírj.
2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!