Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység? Mit tehetnék?

Féltékenység? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy sráccal, és kicsit zavar hogy róla áradozik, nekem pedig nincs senkim. Kicsit féltékeny is vagyok talán. Nem volt még barátom és ez is zavar:(

Mit tehetnék?

15/L


2011. febr. 19. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Pasizz be te is!:)
2011. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. :)


Egyfelől örülj a boldogságának.

Neked pedig ismerkedned kéne. Van valami hobbid?

2011. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez anno nálam is ugyan így volt, plusz az én barátnőm egy olyan fiúval járt, aki semmibe se vette, ezért még nagyobb volt köztünk a feszültség. Nem tudom, mi tehetnél. Rossz az biztos. Ha majd neked is lesz valakid, már nem lesz olyan rossz, de csak ezért hülyeség bepasizni.

Mondogasd sokat magadnak, hogy ez az élet rendje, és ne legyél féltékeny. Ilyenkor meg lehet erősíteni kicsit a többi, kevésbé közeli barátoddal a viszonyt. Ha nincs ló, jó a szamár is elven, aztán változik minden idővel, lehet, hogy jobb barátnőd lesz az új, stb... sok mindent hozhat az élet.

2011. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Persze van. Szeretek futni, olvasni, kirándulni:D:)

2011. febr. 19. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha folyton a pasiról áradozik, akkor próbáld meg elterelni a témát... és akár el is mondhatod neki ezt, hogy nem vele van a baj, meg nem akarsz szemétkedni, de így meg így érzel. Meg fogja érteni sztem. Egyébként meg: hobbik, egyéb barátok, ismerkedés! Fel a fejjel! :)
2011. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!