Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom ezt érezni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom ezt érezni! Mit tehetnék féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy huga, velem eykorú, barátom meg 2évvel idősebb nálunk. Jófej a csaj meg minden, csak ő túl "rossz" hozzánk képest vagy nem is tudom hogy fejezzem ki..mindegy, a lényeg, hogy ha meghallom hogy megint együtt piáltak, vagy valami, és nélkülem, hát én olyankor olyan féltékenységet érzek h uhh...:S egyáltalán nem mutatom ki, azt mutatom, hogy örülök neki, hogy jól érezték magukat...és ez kb így is van, csak közbe érzem azt a szar érzést is...:S és tudom, hogy nem csalna meg senkivel a barátom, főleg nem vele, de akkor is ...

nem normális, hogy ilyeneket érzek, ugye? :S

ötletek ellene?

fontos lenne..köszi az értelmes válaszokat!


2011. máj. 3. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azt írtad azért érzed mert "rosszabb" mint ti..piál..de nem ez a bajod, hanem "és nélkülem"..tehát nem az a baj hogy "rosszalkodtak" hanem hogy TE nem tehetted meg x dolog miatt. szerintem beszéljétek meg hogy ha van ilyen hívjanak téged is hátha attól jobban érzed magad.:))

én is utálom mikor piál vki és meg se kínál..frankón családba is multkor nem engedték h igyak..pedig nem vok ivós csak két korty lett volna..14 évesen engedték m ost 17 vok és nem..miezmá?? na m1 szóval csak annyi h megértelek.:))

2011. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért egy testvérre nem kéne komolyan féltékenykedned. Inkább az bánt, hogy nem veled tölti az idejét. Ezt vele megbeszélhetnéd. Biztosan megérti, ha szeret. De azért had legyen a húgával is, ne sajátítsd ki teljesen.
2011. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, azt érzem, amit az első leírt ... de nem akarom azt mondani, h engem is hívjon, ha magától nem hív...:S vagyis igazából egyszer volt, hogy a hugával piált, nélkülem, és nem hívott, de valszeg azért nem mert akkor úgysem tudtam volna menni, és ezt tudja ... de amúgy meg nélkülem bulizni se megy, piálni se, semmi... szal na..csak akkor is szar hogy akkor én nem voltam ott, nekik meg tökjó volt :S
2011. máj. 3. 11:00
 4/11 A kérdező kommentje:
másodiknak: legtöbb idejét velem tölti ... nem arról van szó. előző komimban már leírtam. :D csak én vele különösebben nemakarok erről beszélni mert nem akarom hogy azt higgye hogy elakarom tiltani előle v vmi, mert erről szó sincs. nem akarom én megszabni hogy mikor mit csináljon és kivel ... mert úgyis megbízom benne, és ha megtiltanám az mindkettőnknek szar lenne. :) és úgyis mindig tudom h kivel van és mit csináltak, és ez fordítva is így van, és nem azért mert faggatjuk egymást, hanem magunktól mondjuk..
2011. máj. 3. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:

egyébként teljesen megértelek és a fiút is.

én 17L vagyok, a bátyám 32 lesz, de tavaly tavasszal mielőtt kiment Amerikába velem iszgatott egyszer mamánál.kiültünk az erkélyre, é bevedeltük az egész boros colát(najó ő többet ivott de azért énis rendesen). én is a halál f.ára kívántam volna egy felesleges harmadikat mert annyira jól éreztük magunkat. mama ott volt az igaz de ő csak mászkálgatott, inkább a konyhába volt. szóval pont jó volt így egy 3. emberrel már lehet nem lett volna olyan jó(de lehet hogy igen nemtudom). szóval ha ő is annyira szereti a tesóját akkor meg lehet érteni h nem hívott. de nem azért mert nem akar veled lenni meg veled iszogatni egyszerűen jól elvoltak ketten ennyi. és ahogy írtad csak 1x volt ilyen. épp ezért mivel nem mindennapos hanem ritka nem bánják ha csak ketten vannak.=))

első voltam

2011. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát oké, köszi a választ :D de írok még egy üzit, azt ide nem akarom leírni, olvasd majd el pls :D
2011. máj. 3. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:

okéé..legalább vki ír norm privit.. évente egyszer méltóztatik valaki akkor is baromságotXDD

úgyhogy várom.:))

2011. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
((: elis küldtem. :D
2011. máj. 3. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
válaszoltam:)
2011. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól félsz hogy vele jobban érzi magát? Vagy hogy kihagynak valamiből? Vagy hogy nem érhetsz a lány nyomába?

Oka volt hogy téged választott a párod és nem egy olyan lányt mint a húga.


Amúgy az ő húgára ne legyél féltékeny. Inkább haverkodj össze a csajjal. H ekkora hatással van a srácra akkor még meg is védheti nagyobb baklövésektől :)

2011. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!