Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ismerősötök, aki polgármes...

Van ismerősötök, aki polgármester gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék, kíváncsi, hogy vannak-e a környezetetekben ilyen emberek? milyen a viselkedésük? stb...Légyszi írjátok le, hogy kedvelik-e őket, milyen a baráti társasága stb...

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 16. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Van.Teljesen olyan,mint a ˝magunkfajta,egyszerű˝ emberek,szerény,dolgos,van,aki persze emiatt nem bírja,mert hogy mennyi előnye származik abból,hogy az édesapja a polgármester (engem is amúgy ugyanígy szekáltak a suliban anno,mert én meg rendőrgyerek vagyok).Szerintem nagyon rendes,megbízható,csendes,nyugodt ember.
2011. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
többet is ismerek, minden méretű településről...embere válogatja. a testvérek között is van kedves meg kevésbé az. összességükben közös vonást nem találtam...mindegyikük normális, udvarias. rossz tapasztalatom nem volt egyikükkel sem, rokon is van köztük:)
2011. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Van, itt a koleszban, most tizenkettedikes és lány. Viselkedése teljesen normális, nagyon kedves, aranyos, én nagyon szeretem. Minden cucca márkás, a szemüvege Vogue, a zokniai is kivétel nélkül minimum Nike, Adidas, van néhány több tízezres (vagy talán százezres?) táskája, annyi pénze van, mint a nyű... de ezt leszámítva teljesen átlagos, semmi felsőbbrendűség nincs benne.
2011. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt már gyerek, de egy középiskolai tanárom volt a kerületi polgármester lánya. Szerintem semmi különös nem volt a viselkedésében.
2011. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Általános iskolába jött egy új fiú, ő egy kis falu polgármesterének a fia volt. Nagyon beképzelt volt, és amikor a tanár közölte, hogy konkrétan neki mindent szabad amit nekünk nem mert polgármester fia azon akadtam ki a leginkább.
2011. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek egy ilyen lányt. Amikor még 8-12 évesek voltunk, nagyon jó volt a barátságunk. Ő olyan volt,mint egy teljesen átlagos lány. Persze akkor is mindene megvolt, mégsem szállt el magától. Most 17 éves, és már elég lenézően viselkedik azzal, akinek kevesebb pénze van. Nagyon megromlott a kapcsolatunk is:/
2011. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Van. Úgy viselkedik, mintha ő sz@rta volna a spanyol viaszt az apja miatt. De mikor még csak sima tanár volt az apja, akkor egy besz@ri kis visszahúzódó hülye volt.
2011. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy barátnőm. Sosem mondta h az apja polgármester a faluban, nem is tudtam mígnem ott voltam náluk egy falusi ünnepségen és bemondták h a polgármester fog beszélni és elindult apja. Kérdeztem ez meg hova megy? hát kiderült. Azóta se volt róla szó h ő ettől több lenne.
2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az lennék :D Igazából, ha nem mondom el, senki sem tudja. Egy kezemen meg tudom számolni hány márkás ruhám van, sosem mutatom, hogy én gazdagabb lennék, mint bárki. Nem is kifejezetten a polgármesterség miatt tehetős édesapám (az a fizetése megy jótékonysági alapoknak), hanem mert felépített egy vállalkozást. De én egy teljesen egyszerű 20 éves lány vagyok, visszahúzódó, orvosira járok, gyermekorvos akarok lenni. Nincs túl sok barátom (főleg mert nem a városomba jártam iskolába, így a folytonos utazgatás miatt kevés időm jutott a barátokra), nem vagyok bulizós. A legnagyobb dicséretet a vőlegényem anyukájától kaptam emiatt: Ők egyáltalán nem élnek jó anyagi körülmények között, és megijedt, hogy én valami beképzeld liba vagyok, de amikor megismert, látta, hogy egy teljesen egyszerű, hétköznapi lány lennék :) De nem csak ő, mindenki meglepődik, hogy bár apukám gazdag, én mennyire nem viselkedem úgy.
2011. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Van.Nagyon szerény és visszafogott a csaj,kicsit mintha más világban élne.Művészlélek stb.Nincs vele bajom.Azon kívül, hogy mindig kivételezett vele az öszes tanár gimibe.Pl 1-es dolgozat után simán kapott 5-öst(míg én 2es dolgozat után csak 4est kaphattam-holott ugyanazok voltak a pontszámaink).
2011. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!