Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a lányom...

Hogy fogadjam el a lányom nyelvpiercingjét?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt betetett magának egyet, csak utána mondta el, 19 éves. Úgy érzem, örökre megnyomorította magát. Nekem olyan érzés, mintha levágták volna a karját, csak sírdogálok és sajnálom szegényt. Sajnálom, hogy ennyire buta és meggondolatlan volt. Szándékosan tönkreteszi az egészségét és én nem tehetek semmit ellene. Annyira fáj.
2011. febr. 21. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Ne féltsd őt ennyire! Én már anyuka vagyok, de annakidején nekem is volt nyelvpiercingem. Igaz már évek óta nincs meg, egyszerűen kivettem. Soha, senki meg nem mondaná, hogy nekem vala volt ilyenem. Semmilyen károsodást nem okozott, sőt a helye sem látszik. Annyi a lényeg, hogy NE fogyasszon a "gyerek" egy pár napig tejalapú ételt/folyadékot, ne igyon gyümölcslevet, csak vizet.
2011. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

nem értem a problémát sajnos :S egy nyelvpiercing miatt?

megsúgom ha azt kiveszi akkor 1-2 hét és hűlt helye lesz

amúgy meg miért is zavar ez téged? még csak nem is látszik

szerintem ne vedd ezt annyira zokon :) nincsen ebben semmi egészségkárosító sem pedig más negatívum

22L

2011. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj,de gyöpös vagy.

Nem tett kárt magában,nem örökre szól a dolog.Ha két hét múlva megunja,eldobhatja.

Egyébként meg felnőtt.

2011. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Miben különbözik a fülbevalótól? Gondolom mint az, ez is benő egy idő után. Szerintem nem nagy szám, majd idővel úgyis kinövi.
2011. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"olyan érzés, mintha levágták volna a karját" - nem!

Pontosan olyan, mintha kilyukasztotta volna a fülét. A fülbevaló is megnyomorítja?

2011. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
a fülbevalós példa a legjobb.. és már amúgy is 19 éves
2011. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Felnőtt ember, sok mindent nem tudsz tenni. Megértem, hogy nem tetszik, de vigasztaljon, amit a többiek is írnak: bármikor ki lehet venni.


Én egyébként 23 évesen, diplomás nőként csináltattam még a bal fülembe két plusz lyukat. A szüleim úgy kiakadtak, hogy hogy elcsúfítom magam, meg hogy ezután csak kőműves pasik fognak nekem udvarolni, ez annyira közönséges (!). Az anyám nem szólt hozzám néhány óráig, miután meglátta.


De aztán pár nap múlva már tudomásul vették, és nem foglalkoztak vele.


Szerintem te is tedd ezt.


26/N

2011. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól esik az aggodalmad a lányod nevében is!

Igen, én is úgy találom, hogy nem okoz akkora pánikra okot, mint ahogy leírod, kivéve, ha valami történik! De nem fog, mert te mellet vagy, figyeled a seb gyógyulását, ellátod tanácsokkal, és abban a pillanatban tudsz cselekedni, amikor szükségét érzed.

Vigyázz rá, és nem lehet gond!

Fel a fejjel! :)

2011. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A fül más, mert az kívül van, a nyelv az egy közvetlen érzékszerv, egy izom, szinte bőr nélkül. Sok helyen olvastam, hogy egy csomó maradt a helyén mikor kivette, meg kettéhasadt a nyelve, meg ilyen rémségeket. Biztosan túlságosan féltem, ez igaz. Amikor a hasába tettetett, az nem volt ilyen félelmetes. Én aggódom az egészségéért, mindent megteszek érte, ő meg szándékosan rongálja magát, így érzem. Ráadásul milyen fiút fog így találni magának? Normálisat biztosan nem.
2011. febr. 21. 10:54
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem figyelem a seb gyógyulását, mert elájulnék, ha meglátnám. Én képtelen lennék úgy csókolozni párommal, hogy valami van a szájában. Undorodom a gondolattól is.

Azt sem tudom, mit adjak most neki enni. Zöldség levet, almalevet csináltunk, de 2 hét alatt így a gyomra is kész lesz!

2011. febr. 21. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!