Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek (vettetek)...

Mit vennétek (vettetek) édesanyátoknak 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ELvinném gyógyfürdőbe, vagy befizetném egy teljeskörű masszázsra, és lehet elvinném vagy meghívnám vacsizni, esetleg egy virág még pluszba.
2011. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyut egy hajón lévő étterembe hívtuk meg, ahol nem csak a rokonok, hanem a barátnői is ott voltak (nagyon-nagyon örült). A párom Anyukájának az Operettszinházba vettünk jegyeket úgy, hogy a barátnőit is meghívhatta, Ő is nagyon örült neki.
2011. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En gorogorszagba vittem nyaralni. (jelzem, nem duskalunk a penzben, gimi mellett dolgoztam, abbol finansziroztam, illetve besegitett a nagymamam is)
2011. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én egy hat alkalmas masszázsbérletet vettem neki. nem szereti az ilyeneket, de mégis jól érezte magát és frissen üdén jött haza mindig :)

L*-*

2011. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fellelhető legszebb kiállítású albumot Renoirról, mert imádja.
2011. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt, amit épp akkor szeretne (és van rá keret). nem csináltunk nagy ügyet a kerek évszámokból.
2011. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apum hamarosan 50 lesz, én arra gondoltam, hogy veszek neki olyan dolgokat, amiket nagyon szeret, ám nem vagy nem mindig engedheti meg magának: pl. egy nagy zacskó pisztácia, egy üveg Jägermeister, mindenféle kókuszos csoki... stb. (még gondolkodom a többi kedvencein) és ezeket egy csomagba teszem!
2011. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!