Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le? Nem...

Hogyan koptassam le? Nem akarok vele találkozni.

Figyelt kérdés

Van egy "rokonom". Nem vérszerinti, csak a családtagjaink összeházasodtak. Régebben sokat találkoztunk, de nem mondhatnám hogy annyira kedveltem csak elvoltam vele. Nekem ő mindig olyan gyerekes volt, ilyeneket mond: "Még 25 nap van a szülinapomig" "még 24 nap" és számol mindig vissza. Úgy beszél mint egy 5 éves gyerek. Olyan a szövege is, és a viselkedése is.

Rendszeresen hívogat, hogy találkozzunk mert nincs neki barátnője és unatkozik. Nem akarok vele b*nkó lenni, ezért általában kitalálok valami kifogást, de kedves vagyok vele, de már nem tudom őt hogyan lerázni...Jövőhéten is velem akar vásárolgatni, de semmi kedvem hozzá.


Mit mondjak neki, hogy ne sértődjön meg?


Egy idősek vagyunk.


2011. febr. 21. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*Egy idősek vagyunk. 22 évesek.
2011. febr. 21. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Hát mond, hogy tanulnod kell, esetleg ő is tanulhatna, hogy ne legyen ilyen amilyen.


Egyébként szerintem aranyos.


Olyan cukkermukker köszcsy édikécske stílus...


Mit akartok már 22 évesen, gyerekek vagytok még.

2011. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg, ha az agyára akarsz menni akkor beszélj mindiga tanulásról, mega tudományokról, meg a tudósokról meg ilyenekről.


Az ilyenek nem szeretik ezt és hamar leszállnak rólad mert strébernek néznek, vagy ami mégjobb, lehet hogy veled tart és megkomolyodik.

2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy nincs kedved mindig vele lógni, van más dolgod is. A lekoptatás nagyon megalázó. A vége úgyis ugyanaz lesz. Ne bántsd meg még jobban szegényt.
2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát sokáig nem húzhatod,halaszthatod,egyszer ki kell mondanod.Azért gondolom annyira nem ovodás,hogy kb. a 10. kifogásod után ne esne le neki,hogy ezt te nem akarod...

Szóval egyszer csak beszélned kell vele erről: )

Addig mehetnek a mellébeszélések,hogy most dolgod van meg tanulnod kell meg stb...

Ha ezt megunja és ezek után békén fog hagyni akkor örülhetsz: p de ha nem akkor ott lesz az idő,hogy beszélj vele erről: D

2011. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elég magányos lehet... Tiltsd le a számát :D

Na jó komolyra fordítva a szót, szerintem mondd meg neki, hogy mi a bajod vele. Magyarázd el neki, hogy szerinte túl gyerekes és hogy nem bírod az ilyen embereket. Egy kicsit nőjön fel agyilag. Ha meg nem válik be, akkor a leterelés a legjobb. Ne vedd fel a telót, stb. Bár ahogy leírtad, sajnálom, hogy nem tud egy barátnőt sem szerezni, ezért beléd tud csak kapaszkodni, mivel te vagy az egyetlen, akivel jól érzi magát... És az ilyen ragaszkodó embereket talán úgy tudod a legjobban lekoptatni, ha kicsit megbántod sajnos.

2011. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond el neki, hogy figyelj, nem akarlak megbántani, de más dolgom is van, nem szeretnék veled mászkálni. Ebben semmi megalázó nincs, a megalázó inkább az, ha nem szólsz neki.
2011. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!