Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 éve nem beszéltem az...

Ha 3 éve nem beszéltem az unokatesómmal és találkozni fogok vele, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

3 hét múlva esküvőre megyek, ahol ő is ott lesz. Évek óta nem beszéltünk, illetve én írtam neki 2 éve a szülinapjára üzenetet, akkor váltottunk pár levelet. Aztán felhívtam mikor kivették a manduláját hogy hogy van (az anyjával beszéltem mert ő aludt, de nem hívott vissza) írtam neki a következő szülinapjakor + gratuláltam mikor érettségizett (adott 2 lájkot). 3 év alatt ennyit kommunikáltunk.

Most ha találkozom vele az esküvőn milyen legyek? Nincs is már vele témám mert ő "nagyvilági" én meg nem.


2011. aug. 17. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy szinte együtt nőttünk fel, régen nagyon jóban voltunk, most meg már izgulok milyen lesz vele újra találkozni. Nem is lesz témánk. Arról nem is beszélve hogy bár idősebb vagyok nála 2 évvel de nekem nincs barátom, neki meg 2 éves kapcsolata van. Szóval ő a "nyerőbb".
2011. aug. 17. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,hogy vagy, a többi meg majd jön magától,ha jönni akar. lesztek ott sokan az esküvőn, lehet nem is nagyon fogtok beszélgetni,ha mégis akkor úgyis jön a téma,kivel mi van,mit dolgozik, hogy él. Az pedig ne zavarjon,hogy neki épp van pasija. Neked is volt gondolom és majd lesz is!!!
2011. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy mintha tegnap váltatok volna el.

Én családi tragédia miatt vettem fel a kapcsolatot az unokatesómmal. Mi is sokat voltunk együtt gyerekként, de ő más mint én.

12 évig nem láttam!!!!!!

Most is udvarias a kapcsolat, de nem számíthatok rá semmiben.

2011. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönsz, puszi, hogy vagytok, mi van veletek stb. Ne feszélyezd magad. Légy természetes és érdeklődő. Az, hogy ő nagyvilági az egy dolog, attól még az unokatesód akivel régen találkoztál.


Erőltetni viszont nem kell semmit, ha csak egyszavas válaszokat lehet belőle kihúzni hagyd ott nyugodtan, te megtetted ami elvárható

2011. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!