Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszítem a barátaimat ha...

Elveszítem a barátaimat ha nem kezdek el bulizni?

Figyelt kérdés

Nem iszok, és nem járok el hajnalokig bulizni és úgy érzem, hogy ezért kinéznek. Igyekszem más programokat is találni ezeken kívül, de az senkinek sem tetszik, mindenki ragaszkodik ahhoz hogy igyunk. És ez általában sokáig eltart, és én nem szeretek a sötétben hazamenni, pláne a belvárosban. :( Ha ezeket elmondom nekik akkor vagy kinevetnek, vagy meg sem hallgatnak. Most pedig hogy kihagytam pár talit ezek miatt, már olyan hűvösek is velem.

Mit tegyek szerintetek? Alkalmazkodjak? :S Eléggé meg kéne változnom hozzá, hogy olyan legyek, mint ők.

20/L


2011. szept. 30. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy elkezdj inni! A te hozzáállásod lenne a normális! Én sem iszok, nem járok bulizni! Ha menni akarnak, hagy menjenek! Ne foglalkozz velük! Ha pedig elfordulnak tőled, akkor keress más barátokat!
2011. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyél olyan, mint ők, ne higgyék azt, hogy menő, amit csinálnak. Ezek nem barátok. Az én barátaim nem várják el, hogy én is buliba járjak, mert tudják, hogy nem szeretem. Máshogy is el tudjuk tölteni a szabadidőnket együtt. Ha ők nem tudnak más programot, csak az ivást, akkor nagyon szánom őket.
2011. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha emiatt elhagynak a barátaid, akkor nem is barátok. Ha kinevetnek, akkor meg főleg nem. Vagy azt csinálod, amihez kedved van, és akkor elveszíted a "barátaidat", vagy úgy csinálsz, mintha élveznéd mindig a bulit. Szerintem meg kéne ismerkedni olyan emberekkel, akik tényleg a barátaid lesznek, és nem lesznek hűvösek veled, ha kihagysz pár bulit. Bocs, de neked haverjaidnak vannak, nem barátaid.
2011. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Fiu vagyok, regebben jartam bulizni de mar nem, reg voltam,talan a tavaly, de inni soha nem ittam es 21 eves vagyok. Volt par baratom, nem zavarta ez oket. Most mar a munka miatt keveset vagyok itthon, es most mar elmondhatom hogy nincs egy baratom sem. de majd lesz, te se felj ez miatt.
2011. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem foglalkozni velük, de nagyon rossz hogy nem fogadnak el olyannak amilyen vagyok :( Ráadásul mindenkit nagy baráti társaságokkal látok, és nekem most 5-tel kevesebb lesz. De tudom, nem a mennyiség számít, hanem a minőség...
2011. szept. 30. 08:16
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A barátok megmaradnak, de a haverok eltávolodnak tőled. De ha barátjuk/ barátnőjük lesz, akkor már ő lesz számukra a fontosabb, és nem te. Akkor majd hiába akarsz buliba menni velük, egymással és a közös dolgaikkal lesznek elfoglalva. Jön az építkezés, kisbaba... Esetleg délutánonként majd meglátogatjátok egymást. Így szokott lenni.
2011. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Best type of girl ever :/
2011. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Bizony, el fogod veszíteni őket! Ha megakarod tartani a barátságukat, sürgősen kezdj el bulizni, inni és drogozni! Ez a minimum!
2011. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszíted el őket. Soha nem is voltak barátid. Csak egy rakás felvágós nagy arcú "haverod" van, barátaid nincsenek.
2011. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem is a barátaid, akkor meg minek kattogsz ezen?


Soha nem értettem ezt, minek mindenáron a nagy baráti társaság? Hogy lehessen menőzni vele? Mert mindenkinek olyan van? Vagy mégis miért? Ha nem a barátaid, akkor hagyd a fenébe őket.


Nekem is van bulizós barátnőm, ő elfogadja, hogy én nem vagyok az. Néha elmegyünk együtt bulizni, évente 1-2 alkalommal. Ilyenkor nála alszom, így nem kell egyedül mászkálnom. Tulajdonképpen nem olyan rossz dolog a bulizás, bár nálunk nem az ivásról, hanem a táncolásról szól.

2011. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!