Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre a...

Mit csináljak hogy végre a pasim nélkülem is eljárjon bulizni mint régen?

Figyelt kérdés
közel egy éve vagyunk együtt és az elején hol együtt hol külön eljártunk bulizni ő olykor pasi estet én csajos estet tartottam... de az uobbi időben totálisan bepunnyadt és mindig csak a kifogást keresi h miért nem megy....és egyre unalmasabbá válik de nem veszi észre ill. ha mondom is neki h igy nem okés akkor csak hárit! Mit csináljak kezdnem én már nagyon unni h ilyen beszürkült lett..szertem de imádom de nem ilyen volt és ...nem tom mi van
2011. aug. 19. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Más örülne a ha a pasijával együtt mehetne! Ha te menni akarsz,hát menj! Ha ő nem akkor hagyd! Ha te nem vagy otthon akkor nem mindegy,h ő elment-e bulizni?Ja,és ha eddig nem zavart,h külön jártok el akkor most mi a gond. Talán kinőtt ebből a diliből,nem úgy mint te!

Külön járni bulizni... istenem...

2011. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ha nem akar elmenni, akkor nem akar elmenni, ennyi az egész. Nem lehet ráerőszakolni olyat, amit nem akar. Attól még szeretheted ugyanúgy.
2011. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!