Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki 27...

Van itt még olyan, aki 27 éves és nem milliomos?

Figyelt kérdés

Nálam sajna ez a helyzet. A barátaim már mind azok, csak én állok rosszul anyagilag.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. febr. 21. 23:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát barátom,Én 40 múltam,és még mindig nem vagyok milliomos!Úgyhogy Te csak várjál szépen a sorodra!
2011. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
35 es en sem vagyok milliomos
2011. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom szerencsés vagy e vagy se, hogy a barátaid így állnak. Kisebbségi érzésed lehet, az nem jó, de egyebek miatt jó lehet.

Dehogyis, szerintem és biztos is, hogy a többség ebbena korban nem milliomos, meg még öregebben sem, meg sohasem.

2011. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Én gazdag vagyok. Mert van családom, szeretem őket, ők is engem...és vannak barátaim is!!! Ami a legjobb, hogy mindezt 20 év alatt elértem :D

Te is gazdag vagy?

2011. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Még nem de rajta vagyok.. Na meg honnan mérjük a "milliomos"t?
2011. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Bizonyára mindenki lepontoz majd mint az állat, de azért leírom...

22 éves vagyok, van két lakásom, és "készen kaptam" egy céget,ami jól jövedelmez. Soha semmiért nem kellett még megdolgoznom, mert "apu mindig segített". Sok irigyem van ez miatt, s a városban, ahol élek, szinte mindenki egy sznob, bunkó, hülye p*csának tart, akiben nincsenek emberi értékek. Mondhatni, van mit a tejbe aprítsak. De mit ér ez az egész, hogy ha az előítéletek miatt nincs egyetlen igaz barátom sem? Sőt, szinte semmilyen barátaim sincsenek. Borzasztóan magányosnak érzem magam, próbálok barátokat találni, de mindig ráfaragok. Többnyire csak kihasználni akarnak az emberek. Ez k*rva szar. Ez a másik véglet. Tudom, ez azok számára hihetetlenül hangzik,akik életük nagy részében nélkülöztek, de higgyétek el, hogy a pénz nem boldogít. Tudom, tudom... ez egy baromi nagy közhely. Hiszitek, vagy sem, de engem nagyon meg tud hatni az,amikor olyasmiről olvasok,hallok, esetleg valaki meséli, hogy anno, gyerekként a legjobb haverjával barátjávalnap a városban kóricált, s csorgó nyállal bámulták a kirakatokat, s mindennél jobban vágytak arra, hogy megvehessék az ott látott kabátot, cipőt, játékot stb... Lehet, hogy soha nem volt/lesz lehetősége az illetőnek megvenni azt a bizonyos dolgot, viszont ott volt/lesz vele a BARÁTJA, aki 1000x többet ér, mint bármilyen drága holmi... Ez a nem mindegy.

2011. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Este 11től reggel 7ig milliomos vagyok álmomban mig a fiam fel nem ébreszt:D:D

27éves vagyok:)

2011. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

"Én gazdag vagyok. Mert van családom, szeretem őket, ők is engem...és vannak barátaim is!!! Ami a legjobb, hogy mindezt 20 év alatt elértem :D

Te is gazdag vagy?"


"Hallo, Bill Gates? Kiderült, hogy ÉN vagyok a leggazdagabb ember a világon, mert van családom és barátaim! Várjon, keresnek a másikon. Hallo, UNICEF? Szeretnék felajánlani a vagyonomból egy összeget. Micsoda??? Az afrikai gyerekek még mindig éheznek, mert a család-szeretet önöknek értéktelen? Milyen furcsa dolgok vannak."

(American Dad!)

23/L

2011. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Nah majd én barátkozok akkor veled....jópénzért... :D


Amúgy én is ismerek egy ilyen csajt de azt kihasználják nagyon csak ő nem veszi észre. Mindig tölti fel a képeket az imádott "barátairól" csak az a furcsa, hogy havonta cserélődnek..

Hova valósi vagy ha nem titok?

2011. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

23:14 es vagyok...

Na, feljebb látszik a példája annak, hogy a pénz nem függ össze a gazdagsággal...

2 ingatlannal rendelkező, 22 éves csajnak üzenem, hogy szívesen lennék a barátja, és nem a pénzéért, hanem mert látom, hogy rájött arra, mi a valódi érték.

2011. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!