Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztlányunk idén ballag....

Keresztlányunk idén ballag. Mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés

Általános iskolából ballag. Aranyat nem akarunk, egyrészt, mert azt majd a középsulis ballagására gondoltuk, másrészt nem vagyunk nagyon elengedve anyagilag. Mit adhatnánk neki, hogy mi se menjünk csődbe, de azért értéke is legyen?

(Nem bulizós, divatozós, inkább szerény lány.)

Köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 22. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

A Húgom, amikor tavaly ballagott általánosból, mindenkitől pénzt kapott (pl pénzvirág kettőszázasokból vagy ötszázasokból kirakva, lehet ezres is, attól függ, mennyi pénzvirágot akar az ember beleköttetni).Mondjuk mikor kérdezték tőlem szerintem mit vegyenek, én is pénzt mondtam, hogy gyűjti, mert telefont meg ruhát akart magának venni.Így is lett.Nem kell nagy összegekre gondolni, mondjuk én, mint keresztszülő azért egy 5-10 ezerig elengedtem magam, erre gyűjtöttem, nekem sem olyan nagyon jó az anyagi körülményem, plusz a csokor.

Hidd el, a mai gyerekek, szeretik megvenni inkább maguknak azt amit szeretnének, és annak biztosan örülni fog.

De ez csak az én véleményem!

2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Úgy értettem, hogy amikor az én keresztgyerekem ballagott akkor én is ezeket adtam!
2011. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Én mikor ballagtam (7éve) akkor keresztanyáméktól kaptam egy szép nagy csokor virágot, meg egy ezüst fülbevalót.

Sajnos nem könnyű eltalálni az ízlésemet, ezért soha sem volt a fülemben...Ezért nem feltétlenül jó az ékszer.

Én pl örültem a plüss állatoknak is, bár én imádom őket.

Ha egyáltalán nem tudtok mit kitalálni, akkor egy nagyobb méretű maci aranyos lenne.

2011. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy én látom, kedves válaszolók, a kérdés az volt, hogy mit vegyenek, nem az, hogy vegyenek-e valamit egyáltalán. Ha ismeritek az ízlését, az ezüstékszer jó ötlet lehet, esetleg vásárlási utalvány, az kisebb címletekben praktikusabb, vagy készpénz.
2011. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Valami intelligens pontozgat erősen lefele. Ezt sosem értettem...mi bajod van? Vállald fel akkor, ne legyél besz*ri! Miért nem hasznos válasz az neked, hogy "egy szép könyv mindig a legjobb ajándék"??
2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem csak ebben a kategóriában pontozzák le az embert, szerintem valakinek ez a szórakozása, ez teszi jobbá a napját és még egy kommentet se dob, mert arra már nincs agya, hogy tudjon válaszolni egy kérdésre is, ne aggódj, én felpontoztalak most :)
2011. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

egy hasznos, érdekes könyv, ami a tanulásban is jól jöhet. valami ismeretterjesztő. pl a Tudás nagy könyve. én ezt kaptam régen anyumtól, nagyon vastag, érdekes könyv sok színes fotóval, magyarázattal. iszonyat sok dolgot tanultam belőle.

valamint egy ízléses virágcsokor a kedvenc színű virágaival. benne akár egy kis plüss.


nekem nem volt általános ballagásom, mert 8osztáylos gimibe jártam :D pénzt, utazást, és ékszert kaptam.

2011. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is könyv, ami érdekli, vagy könyvesbolti ajándékutalvány.
2011. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%

Ne idegeskedjetek a lepontozáson :) Minden kategóriában felüti a fejét a "lepontozó" nevű véglény állatfaj, aki név nélkül és ész nélkül nyomkodja a lefelé kezecskét.


Itt mindenki tök jó ötleteket írt, a véglény meg nem tud érdemben hozzászólni ezért lepontoz. Pont mint egy blöki aki mivel nem tudja kivenni a részét a takarításban ezért jobb híján odasz*rik és még büszke is a kupacára, ennyi. Ezt már több helyen kifejtettem amikor a lepontozó állatka megjelent.

2011. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!