Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg barátkoznom kéne...

Most tényleg barátkoznom kéne s kiadni magam ha a lány ennyire nyomul?

Figyelt kérdés

Férjemnek van a munkahelyén egy pár akiket én eddig csak hallomásból ismertem, férjem kedveli de még ő se nagyon ismeri őket. Most a közelünkbe költöztek s a azt akarják menjünk át, meg ők is jönnének s ez milyen jó volna ha állandósulna. Csakhogy nekem elég ellenszenves a dolog mert elég nagydumások, imádnak minden kis részletet kitárgyalni az életükből, párkapcsolatukról stb. És ugyanilyen részleteségel szoktak kérdezni is, mintha az ő kéretlen "mondom akkor is ha nemérdezed" tipusú hozzáállásuk miatt joguk lenne nekik is válykálni a mi dolgaikban ami nekem nem tetszik. Ha meg leállítom, vagy kitérek (eddig 3szor találkoztunk véletlen) akkor nincs ínyükre.... (pl: párom kérdezték milyen a szexuális életünk, hol, mikor, mióta stb...:S milyen nőgyógyászati élményeim vannak stb.)

szerintetek adjak esélyt nekik? VÉgülis távol vannak az ismerőseiktől, rokonaiktól s kivannak szerintem éhezve helyi barátokra. CSak én úgyérzem nemcsak barátokra de pletykára is. Korban még fiatalabbak is mint mi pár évvel talán ezért lehet...


2011. febr. 23. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egy esélyt adhatsz


de ne felejtsd el a kulcsmondatot: "sajnálom,de ez a mi magánügyünk"

2011. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek..engem a múltkor az orvosi váróban állított meg egy nénike a családi dolgaikkal holott csak látásból ismerem...sztem ők élvezik ha másokra zúdíthatják a személyes dolgaikat.Bár nálad ez nem egyoldalú mivel vissza is igénylik ezt.Hát nemtudom sztem ha nem akarsz kellemetlenséged hagyd őket.Találnak majd mást maguknak.Nem hiszem h túl jó kapcsolat lenne ebből ha már most ilyen ellenérzéseid vannak velük amit meg is tudok érteni.
2011. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes pletykások, én nem invitálnám őket magamhoz, az biztos. Először elaltatnak azzal, hogy minden apró részletet elmondanak magukról, elkezdesz emiatt bízni bennük, és kiadsz magadról, magatokról is részleteket. Ezeket aztán átcsámcsogják boldog-boldogtalannal, miután már mindenki az aktuális magánügyeitekről fog csevegni. Ezek az emberek imádnak mások magánéletében vájkálni, ez a hobbijuk. Azt szeretik, ha olyanokat tudnak másokról, amit hírként, újdonságként adhatnak tovább másoknak, és örülhetnek, hogy mások milyen tájékozottnak látják őket. Szóba se állj velük, ha nagyon muszáj, akkor szorítkozz a minimum infó kiadására.
2011. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, csak ha akarod. Mondjuk az fontos, hogy a párod mit akar, ezt beszéljétek meg.


Viszont: aki pletykás, nemcsak arról pletykál, amit elmondasz neki, hanem arról is, amit nem. Simán kitalálja, mit nem mondtál el neki. Az meg senkit nem fog érdekelni, hogy köze nincs a valósághoz. Azt fogják mondani, hogy nem zörög a haraszt...

2011. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van....csak a múltkor párom tudta, hogy ahova megyünk ők is ott lesznek s kifejezetten megkért ne legyek bunkó hanem próbáljak kedves lenni s beszélgetni velük. (azért mondta mivel elsőre a szófukarságomon sokan megsértődnek.)
2011. febr. 23. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 12.02-el, ne erőltesd a barátságot, vagy mond meg, hogy Te nem vagy nagy dumás típus és nem tudsz megnyílni. Nálam ez beszokott jönni (én kerülöm ezt a típust, de ha mégis belebotolnék). Ha nagyon muszáj beszélgess velük, de beszéld meg a férjeddel, hogy Neked nem szimpatikusak.
2011. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd. Pletykás banda, és főleg a férjednek lenne később kellemetlen, ha az egész munkahelye az ő magánéletéről dumál.
2011. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vannak olyan összejövetelek, ahol ök is ott vannak, a nem kell kerülni öket, de azért nem kell mindent megtenned ami nincs neked inyedre. Légy illedelmes, de ha valami nagyon személyeset kérdeznek, amiröl nem akarsz beszélni, akkor csak mondd, h erröl inkább nem szeretnél nyilatkozni. Hidd el észreveszik hol van a határ, hisz azt te szabod meg nekik az igényeid szerint, és leesik a tantusz, h te nem olyan vagy mint ök, azt egy idö után megúnkák, és keresnek más "áldozatot" maguknak.
2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En attol tartanek, hogyha egyszer elmesz a ferjeddel, akkor utana alap dolognak veszik majd, hogy osszejartok, ha te nem is akarod es utana ok lesznek megsertodve alaptalanul. Talaltok ti ennel jobb baratokat is meg ok is megtalaljak azt, akivel ezt ki tudjak beszelni...de mintha a ferjednek tetszene ez valamilyen szinten. Talan tenyleg kellenenek nektek baratok, max. nem ok.
2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!