Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvehetik-e a gyermekem?...

Elvehetik-e a gyermekem? (Nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Van egy férjem de egy ideig külön éltünk mindegy most hogy miért. Mindkettőnknek volt addig más kapcsolata. Közös gyermekünk addig velem élt. Nekem is volt egy pasim és sajnos belevitt 1-2 hülyeségbe, konkrétan elszívtam vele 1-2 marihuánás cigarettát. Nem szokásom tényleg csak kipróbáltam és azóta se. Azóta szétmentünk és kibékültem a férjemmel. Ez a srác viszont megfenyegetett hogy elveteti tőlem a gyermekem, a drogokra hivatkozva. Van valóságalapja a fenyegetésének? Tényleg elvehetik tőlem a gyermekem?
2011. febr. 23. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud ezzel semmit. Neki semmi köze a gyermekedhez. Ráadásul a fű kb. egy hónapig mutatható ki, utána már bizonyítani sem lehet, hogy te valaha is elszívtál pár szálat.
2011. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy füveztél vele, bizonyítania kell. Ha ezt nem tudja, csak a te szavad áll az övével szemben. Arról nem is beszélve, hogy ha ő adta neked a füvet, akkor őt még terjesztés miatt el is ítélhetik. Ha meg régebben volt, még a vizeletből sem lehet kimutatni, pláne nem egy-két szálat. Tehát, ha újra jön, mondd neki, oké, de ő meg vállalja fel a terjesztést, ami börtönbüntetést von maga után. A gyerekedet pedig nem veszik el ezért.
2011. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem vehetik el ezért tőled a gyereked, ne félj. Sokkal rosszabb körülmények között is otthagynak gyereket ma, mint ahol az egyik szülő elszívott 2 m. cigit. A legrosszabb esetben egy enyje-benyét kaphatsz szerintem. Ezt viszont tudnia kellene bizonyítani is. Meg igazándiból ezzel egy időben saját magát is bajba sodorja, pláne ha azt mondod, hogy az ő biztatására próbáltad ki, akkor nem biztos, hogy ő megússza. Szerintem ebben a sztoriban ő nagyobb bajba kerülhet, mint te, tehát ha van legalább egy hangyányi esze, amit még nem füvezett el, akkor befogja a száját.

Ettől függetlenül nem tudok neked anyaként gratulálni.

2011. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs alapja. Nem vehetik el a gyermekedet. Ne hagydd magad zsarolni! Különben is mi köze lenne neki a Te gyerekedhez? Annyit tud tenni, hogy névtelenül (amit sehol nem vesznek komolyan) piszkoskodik a gyámügyön, de még akkor is ha komolyan vennék, csak annyi történne hogy csinálnának egy környezettanulmányt. Ha a család rendes életvitelt folytat, nem veri, nem éhezteti a gyermeket és így megállapítható hogy nincs veszéyben senki nem tehet semmit. Különben mi baja van a fickónak? Az hogy a gyereked apját választottad?
2011. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép van róla? Hagyd, hogy fenyegetőzzön. Aztán?

A THC-t egy-két hétig lehet kimutatni.Aki hosszú ideig és nagy mennyiségben fogyasztott, annak kicsit tovább, ha hirtelen fogy le, akkor a fogyáskor. Ha eleve sovány, akkor a 2-3 hét a való.

Ha még egy kicsit fenyegetőzik, akkor valami nyilvános telefonról a telefontanu megér egy hívást, hogy ki is a drogos.

2011. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem veszik el,egyrész mert a füvet már rég ki se lehet mutatni

másrészt ha ki is lehet,ettől nem veszik el,amig beszámitható vagy és ellátod a gyereket,plussz még teljes is a család


de ő bajba kerülhet,nem is kicsibe,terjesztésért..

2011. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel ő is megütné a bokáját, úgyhogy nem fog feljelenteni. Ha mégis, akkor elég sötét ember, hogy magának is árt.
2011. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, sokat segítettetek.
2011. febr. 23. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vehetik el.
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudja bebizonyítani, hacsak úgy nem, hogy azzal saját magát is bajba keveri. Csak üres fenyegetés az egész, gondolom nem tetszik neki, hogy szakítottál vele, és próbál rádijeszteni, esetleg maga is elhiszi amit mond, de kb. biztos vagyok benne, hogy bele se kezd az ügybe, ahogy rájön, hogy mennyi macerával járna az egész, az meg méginkább tuti, hogy nem tud ellened semmit tenni ezzel.
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!