Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért is csinálja a srác?...

Ezt miért is csinálja a srác? Amikor megkértem akkor nem volt hajlandó?

Figyelt kérdés

1hónapja szakitottam a pasimmal, szörnyű kapcsolatunk volt 1,5 évig...hazudozott, átvert...eljátszotta a bizalmamat.

megutáltam.

most egy közösségi oldalon bejelölt a volt.otársa, és rámirt a lényeg az volt h a srác már az elején oltott...aztán rákérdezett arra h miért nem vagyok együtt a volt pasimmal, és meséljek erről, mer tő ugy sajnálja szegényt... nagyon felhuzott leirtam neki h életem legrosszab 1,5éve volt vele és h a fiu egy patkány és szánalmas...

mondom a srácnak, h elmondhatja neki nyugodtan, erre mentegetőzött, h ő nem fogja..

erre most megtudom msnen valakitől pletyka utján, de tuti infon! hogy elmondott minden a volt pasimnak, és leirta h én agybeteg vagyok meg h nemvagyok normális, és kezeltetnem kéne magam...mint a dedoban

Ja tudni kell hogy a volt pasim 1 önsajnáltató hazug patkány


2011. febr. 23. 19:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

betegesen hazudik.

Pfff...és még hogy a nők a pletykásak. és attól hogy ezeket leirtam miért is kellene kezeltetnem magamat? és ettől miért vagyok AGYBETEG???

2011. febr. 23. 19:18
 2/12 A kérdező kommentje:

mostmeg frankón a srác hord el engem mindennek holott pont ő irta a közösségi oldalon levélben, h ehhez neki nincs köze.

ha nincs köze akkor most mit arcoskodik???

milyen könnyű ilyeneket mondani az ember háta mögött...

én legalább az exem szemébe elmondtam ezeket

2011. febr. 23. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a egesszel, meg akkor is ha nehezedre esik. Hidd el, a nemtoromdomseg a legjobb erre.
2011. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi.

csak tudni kell, h ezek az "ember" elméletileg 21évesek és olyanok mint a 13éves kislányok

2011. febr. 23. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Az első pasim és köztem 10 év volt. Mikor először figyelt fel rám, nagyon fiatal voltam, hamar vette a lapot,hogy itt nem fog szexelni. Hamar összejött egy nálam idősebb lánnyal,majdnem egy évig voltak együtt, de scaj vidéki volt és ritkán találkoztak. Közben idősebb lettem és újra próbálkozott..nekem-én hülye-imponált, hogy egy nálam idősebb férfinak tetszem és elkezdtünk randizni. Petting is már volt köztünk, de nem feküdtem le vele. Ez pár hónapig így ment, mikor elpanaszolta, hogy a barátnője megcsalta őt és szakított is vele. Én meg néztem,hogy most minek panaszkodik, hiszen, ha ő meg velem csalta a barátnőjét. Na,mindegy, utána még kb 2 évig együtt votunk, közben kezdett benőni a fejem lágya és amikor ez megtörtént, úgy dobtam ki, mint macskát sz..ni. :))

Utána összejött egy ismerős csajjal, aki szintén 2 év után kidobta! Aztán hallottam másoktól, hogy sajnáltatta magát, hogy vele mindig hogy kibabrálnak, pedgi ő miylen fasza csávó... :-D Amíg ismertem, mindig csak a nők voltak a szemetek ő meg a jófiú...és ő is csak sajnáltatni tudta magát! Én már scak azon bosszankodom,hogy miért nem előbb dobtam, egyébként meg már csak nevetek rajta! :-D


Tudod, a hülyékkel nem kell törődni. Elhiszem, hogy bosszant, de inkább annak örülj, hogy megszabadultál tőle! :)

2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ő dedos???

Te mi vagy, ha ilyenekel foglalkozol??

2011. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:D jókis sztori...


fúú de én ezen felhuztam agam és frankón msnezgetnek h ilyen gáz vagyok meg olyan r*banc...holott a pasim hazudott nekem ugy mintha olvasta volna...minden nap!!!!

Ja és még papucs is volt

2011. febr. 23. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de egy nagy kalap... szánalom vagy. Tipikus hp, aki azt hiszi neki van igaza, mégis mit gondolsz, hogy végigolt az a pasi, és utána még csak nem is mondja el miről beszéltetek? A kedvencem meg az, hogy jajj de ne mondd el ám másnak xD gondolkozni kéne miről beszélsz meg kinek aztán nem lennének ilyen bajaid. Arról nem is beszélve, hogy 1,5 év után esik le milyen a pasid... eléggé érdekes.. na mindegy, vigyázz kit minek mondasz majd legközelebb
2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

temeg olvasd el legközelebb rendesen a kiirásomat mert ezt irtam:


"mondom a srácnak, h ELMONDHATJA NEKI NYUGODTAN, erre mentegetőzött, h ő nem fogja.."

2011. febr. 23. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36

akkor is, akkor meg minek húzod fel magad, ha elmondhatta nyugodtan? Bocsánat csak ma idegbajos vagyok, szóval mindenkivel bunkózok : D

2011. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!