Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a rosszfiuk...

Miért mindig a rosszfiuk tetszenek meg?

Figyelt kérdés
2 éve nem voltam szerelmes,most mikor beszerelmesedtem,egy rosszfiu a "szerencsés".Külsőre,belsőre olyan.Kedvesnek akar hatni,de tudom,nem az.Mikor a közelemben van,a hideg-meleg futkos a hátamon...miért tetszenek mindig a rosszfiuk?! Hisz nem az a célom,hogy olyannal legyek,aki majd folyton megbánt és megaláz. Csak ugy,tetszenek,a testem reagál,és nem tudok ellene tenni semmit.
2011. febr. 23. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgalmasak. Sokkal jobban, mint a kiszámítható, megbízható fajta. Pedig az utóbbi az, akit választanunk kell, ha nem akarunk egész életünkben szenvedni.
2011. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Szülők figyelmének felkeltése, ellenük való tudat alatti lázadás. Az okok a gyerekkorban keresendőek.
2011. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,nem írtam oda..22 vagyok. Sose voltam pasizós amugy,egyszer volt fium eddig.Igazából nem is érdekeltek,ugy kb 17-18 évesen kezdtem felfigyelni rájuk.
2011. febr. 23. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezzel én is így vagyok..-
2011. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Hogy legyen aki "helyre tesz".33.rossz f.
2011. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
mert ők az alfahímek, és ezért olyan vonzóak, velem is így van
2011. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nő vagy. És a nők így működnek, azt hiszik, az áhított rosszfiú majd épp miattuk változik meg... Szánalmas, mi? A dolog sosem következik be, a nő ezredszerre is csalódik, majd megállapítja, hogy a férfiak mind hülyék... A normálisak pedig hiába vannak, ők unalmasak.

Én egy "unalmas" srác párja vagyok és nem fáj a fejem az ilyen női gondok miatt. :)

22L

2011. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Stojkovic válasza:

Mert még nem jött meg az eszed. Aki már egy kicsit rutinos és tapasztalt az tanul a dolgokból. Az egy dolog, hogy tetszik......dehát...mindegy.

Egyébként a jófiúk között is vannak izgalmasak. Csak ott nem az az izgalom, hogy mikor csal meg, vagy mikor aláz meg valamivel, vagy hogy mennyire műveletlen és tahó. Ha csak ez az izgalmas akkor hajrá.

2011. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog, a választ sajnos nem tudom megmondani, talán azért, mert te pont az elenntéte vagy: "jókislány". Én is ilyen vagyok.


Igaz, hogy nem kimondottan a "rosszfiúk" tetszenek, de eddig csak olyanokba voltam szerelmes, akikben van valami huncutság, akikre kisgyerek korukban azt mondhatták, hogy: ,,Még a szeme sem áll jól!"


Talán pont az ellentétünket keressük ezekben a fiúkban, férfiakban...

2011. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!