Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírja elviselni a...

Miért nem bírja elviselni a nővérem ha egyszer nem neki tetszenek? :OO

Figyelt kérdés
apránként azt veszem észre hogy a nővérem egyszerűen bolondít minden srácot.-.-' nemrég voltunk nyaraláson és volt ott egy srác aki 17 évesvolt. a nővérem is 17. énmeg 14. és a srác mindig bókolgatott nekem meg folyton nézett. a nővéremnek meg feltűnt. egésszen elötte nemis érdekelte a srác. aztán amint látta hogy én jövökbe a srácnak egyszerre elkezdettrá nyomulni.. éshát elég durván.. és nem ez volt az első alkalom hogy ilyent csinál. szerintem azért mert nem bírja elviselni hogy ha 1 srácnak nem ő jönbe. amugyis sok srácot bolondít.. amugy szebb nálam.. ő aza cicababa feeling műkörmökkel és derékig érő barna fürtös hajjal..
2011. aug. 29. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdodik a suli, nem lesz ideje majd idetlenkedni. Irigy Rad, testveri vetelykedes, ennyi.
2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mér lenne irigy?

én olyan tök átlagos vagyok (szőke,vállig érő haj)

míg neki meg szép göndörhaja van ami sok fiunak tetszik..

2011. aug. 29. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nyílván irigy.

De ez a kérdés biztos jó így?

Miért nem bírja elviselni a nővérem ha egyszer "nem neki tetszenek?" :OO

2011. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 klajú16 válasza:
67%
iagzából nem nagyon tudom én sem. énis csak arra tudok gondolni h irigy rád. azt is meg mondom h miért. mert a fiúk nem nagyon vannak oda azért a pláza cica jajj van rajtam 5 kiló smink csajokér. persze nem nővérdet akarom fikázni. de múltkor beszélgettem barátommal. és ő mndta h nagyon ritka az a pasi, akinek bejön a pláza cica. meg ha tesód talál is oat, csak arra kell neki. meg prób meg megbeszélni a dolgot tesóddal.
2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdést télleg elég hülyén irtam oda:D
2011. aug. 29. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hugicák mindig szebbek és érdekesebbek. Amúgy mióta megszülettél ő kicsit háttérbe szorult, lehet elő jött megint a féltékenység.
2011. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert már megszokta, h mindenki rá nyomul és érdekes volt h egyszer vkinek te jöttél be. és figyelj, nagyon sok pasinak az egyenes haj jön be, szval ne legyen kisebbségi komplexusod a nővéred miatt:)

Amúgy meg a kérdés értelmetlen, így kellett volna: Miért nem bírja elviselni a nővérem ha egyszer nem ő tetszik vkinek? :OO

2011. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs elég önbizalma és nem érzi magát szépnek legbelül ezért avval próbál önbizalmat szerezni hogy a fiúktól kapott jelzésekből merít . És ha nem jön be egy srácnak akkor ott az a rossz érzés hogy ahogy előbb gondolta nem szép . Ez lehet a baj forrása . Ha nem hiszed nézd meg az amerikai szépséget és abban a szőke csaj viselkedését ! Ugyan ez !
2011. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

lehet.:|

de amugymeg k**vára nagyképű. meg mindenkit kritizálnitudcsak

2011. aug. 31. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Odá Írtám Tínlleg:D Kb. ez a színvonál nálatok kiccsíllág:D

Az eszeddel foglalkozz és akkor talán nem kötsz ki nyomorultak és cigányok között.

2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!