Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Melinda név szerintetek szép?

A Melinda név szerintetek szép?

Figyelt kérdés
Milyen ember jut eszetekbe mikor ezt a nevet halljátok?
2011. febr. 23. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egy buta, szakközépiskolába járó, festett hajú, ribisen öltöző és viselkedő lány jut róla eszembe :S Nem személyes tapasztalat, csak ez ugrik be. De amúgy a hangzás elég lágy, akinek ez tetszik / ez illik a családnévhez, annak épp jó!
2011. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a volt gimis osztálytársam ugrik be róla, akit így hívtak.

Ő egy kancsal, gyenge felfogású lány, de valami idegesítő módon mindig megúszott mindent, pedig sz*rt se csinált soha, dehát szegény Melindát sajnálni kellett örökké. Ráerőltette magát mindenkire, nem vette észre, hogy ha valahogy nem volt kívánatos a jelenléte. Ja és a legjobb az volt, amikor elkezdte dicsérni a "szépségét"! :D

2011. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szép név. :) Egyik barátnőmet így hívják, nagyon aranyos, vidám lány. Mindenki imádja. :) :D
2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem olyan rossz...Egyik jó barátnőmet így hívják, így nekem egy aranyos lány jut a névről eszembe :)
2011. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tubarózsa ***** válasza:
52%

nekem tettszik:) sok melinda ismerösöm van, mind normális, tökjó fej csajszik! am meg engem is igy hivnak:) de a gyerekemnek én se adnám.(csak azért mert nem akarom h au legyen a keresztnevünk.) -de jobban szeretem a melit, v melike.:)

(off: tegnap 21.46nak: igen szép név a linda is. de am ezt se adnám a gyerekemnek és örülök h engem nem így hívnak. párom exe linda. csak ez miatt nem adnám(na meg h nagyon hasonlit a sajátomra:) /mármint a név:)/ )

üdv. 20L

2011. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem egyátalán nem tetszik, ne haragudj! Van egy-pár név (Szilvia, Melinda, Tímea - elnézést kérek a nevek viselőitől) amelyekhez rossz emlékek fűznek. Általános iskolában volt egy ilyen nevű évfolyamtársam, aki egy rosszindulatú, rossz tanuló, buta lány volt. Semmi más nem érdekelte, csak a fiúk...

Aztán a szerelmem (akit a mai napig nagyon szeretek) felesége is Melinda lett, aki - nem csak azért, mert elvette feleségül - egyátalán nem szimpatikus nő... :(


Kedvenc nevem például a Lili, de lehet, hogy valakinek egyátalán nem tetszik a név, rossz emlékek fűzik hozzá... Nekem sajnos ilyen a Melinda...

2011. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem egy locsifecsi, mindenlébenkanál lány jut eszembe erről a névről... :D

Egyébként nem tetszik, sajnálom.

De ismerek több Melindát, van köztük mindenféle típus, van, akit szeretek és van, akit nem.

2011. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

Egy ismerősömet a neve miatt (öt is így hívták) - szexuális vízinövénynek csúfolták (MELL + INDA)... :\


Szerintem egyáltalán nem rossz név, sőt... ;)

2014. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem szép név!
2022. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!