Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törnek elő belőlem ezek...

Miért törnek elő belőlem ezek a vágyak?

Figyelt kérdés

Kérdezem, de kicsit mintha tudnám rá a magyarázatot. :( Szóval, az utóbbi időben egy csomó vágy fogalmazódik meg bennem: eljegyzés, házasság, gyerekvállalás. Az anyai ösztön tör elő belőlem, tisztára meg vagyok hibbanva.

Olvasom az eljegyzéses kérdéseket és elszomorodom, irigykedem. :( (de szóvá nem teszem, nem vagyok ilyen szemét)

Lehet ez amiatt, mert a párom jelenleg visszakozik már az összeköltözéstől is? Pedig eddig ő is komolyan állt a kapcsolatunkhoz. (és nincs arról szó, hogy én a fent említett dolgokkal nyúznám)

22L


2011. febr. 23. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Izélgetik a hormonok az agyadat. Ennyi. Mindenesetre szerintem egyelőre marhára ne gondolkozz a gyerekvállaláson, egyelőre ebben az életkorban az a feladatod hogy letedd a későbbi gyermekvállalás alapjait: egyrészt meg kell teremtened az anyagi biztonságot, másrészt tartós, komoly kapcsolatot kell kialakítanod, harmadrészt pedig érned, és tanulnod kell még sokat. Ha ez az életút minden vágyad.
2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen hullámokban törnek rá az emberre néha, én is így vagyok ezzel. Megyek az utcán és irigykedve nézem a kézen fogva mászkáló párocskákat, hát a Valentin-nap is egy horror számomra, nekem nincs párom, de szeretnék...

Hát eljegyzés, összeköltözés, házasság, gyerek, ezek nekem olyan témák, amit kb. 10 év múlva lesznek aktuálisak! Egyelőre beérném annyival is, ha lenne egy biztos pont az életemben, ha együtt járnék valakivel!

21/L

2011. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgasd a "válás" illetve "problémás gyerekek" témakört.
2011. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Természetes vágy de stabil kapcsolat nélkül nem szabad bele vágni. Egyedül egy gyerekkel nagyon nehéz és a gyerek szendvedne a legjobban.
2011. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez egyszer eljön minden nő életében. lehet elmúlik majd az is lehet hogy erősödik. de ne erőltesd a dolgot.
2011. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán ne adjál meg neki mindent olyan gyakran. Hogy éhezzen rád....
2011. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már dolgozom egy éve, anyagilag haladok a megvalósítás felé, persze még messze vagyok. 3-4 év múlva már szeretnék kisbabát, én nem 30 fölött akarok szülni.
2011. febr. 24. 00:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a legtobb ferfi megijed az ilyesmitol. Neked olyat kell keresni, aki ugyanazt akarja, amit te. Anelkul megette a fene az egeszet. En 20 eves koromban hataroztam el, hogy meg akarok hazasodni, gyereket szeretnek. Tudtam, hogy nyilt lapokkal kell jatszanom, az olyan ferfi, aki ezt a felelosseget meg nem akarja, nem hozzam valo es en sem hozza. Igy meg nem alltam es addig kerestem, amig megtalaltam, aki ugyanazt akarja, mint en.
2011. febr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Es ha a fiu veled egyidos, ne csodalkozz! 22 eves fiuval nem szabad gyereket vallalni. Olyan fiatal sracoknak jo, ha 1%-a kesz ilyesmire.
2011. febr. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 22 éves nőknek se kéne még gyereket vállalni... 4 év múlva már ok.
2011. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!