Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg barátomnak,...

Hogy mondjam meg barátomnak, hogy most nem szeretnék vele lenni?

Figyelt kérdés

Kérem a moderátorokat, hogy ne rakják át a "szerelem,szex" témakörbe, ott nem írnak normális emberek..


Szóval ez a hét nekem nagyon rossz. Aludni nem bírok, rossz a kedvem, megjött a havim, minden bajom van. Barátommal találkoznék szombaton (csak szombaton tudunk, heti 1x), de nekem annyira nincs kedvem most.. Nem akarom, hogy bárki hozzám nyúljon, vagy ölelgessen, szeretgessen.. :(

Már próbáltam neki mondani, azt mondta, hogy akkor is eljön ha nem akarom, és meg is haragudott...


Milyen "indokot" mondjak? Amikor mondtam, hogy azért, mert nekem most ehhez nincs kedvem azt mondta, hogy de jó lesz ha itt lesz... Nem érti :(


15/L


2011. febr. 24. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondhatsz bármit, el fog jönni.

Lehet, hogy addig megváltozik a kedved!

Ha jó idő van nálatok, menj ki kicsit a friss levegőre, a napra-nekem ez mindig meghozza a kedvemet :)

2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egész héten ilyen vagyok, senkihez nincs kedvem.. Egész nap a szobámba vagyok, mindenki zavar.. :(

Annyira nem akarom ezt most.. :(

2011. febr. 24. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Szombatig van még idő, honnan tudod hogy akkor nem lesz kedved, addigra lehet jobban leszel.

Olyan mintha csak kifogást keresnél.

Ha meg nem akarod látni, megmondod neki, hogy ne jöjjön és kész, ha mégis, akkor nem engeded be.

2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy beengedném...

Hétfő óta ilyen vagyok, azóta nem változott

2011. febr. 24. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis fincsi csoki és friss levegő -én tényleg ezt ajánlanám.
2011. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért még nem kötelező ágyba bújni, mert meglátogat a barátod.

Ha nem lesz hozzá kedved, és ezt nem érti meg, akkor kiállít magáról egy "bizonyítványt"...és el lehet küldeni.


Üdv!

2011. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szexre gondoltam, hanem csak simán átölel, vagy simogat...
2011. febr. 24. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem megérthetné a barátod, hogy nincs kedved. csak arra vigyázz, ha neki sem lesz kedve, te i legyél megértő. magyarázd el neki mégegyszer, ha szereted, akkor mondd el neki, nem arról van szó, h nem, csak pihenni szeretnél.
2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. szerintem is megjavulhat még a kedved, jön a hétvége, talán a nap is kisüt... :) na meg a csoki tényleg jó ötlet, én nem szeretem, de mikor ilyen voltam, mint most te, javasolták, hogy egyek - ettem, és csodákra képes! :)

2. ha mégsem javul a kedved, holnap este még mindig felhívhatod határozottan, hogy ne jőjjön, nem érzed jól magad - mondd meg neki, hogy ez nem jelenti azt, hogy nem szereted, csak most szeretnél egyedül lenni (ne azt mondd, hogy nem akarsz vele lenni - az negatív, azt mondd, hogy egyedül szeretnél lenni, ugyanazt jelenti, csak nem hangzik olyan elutasítóan)

3. most meg mondd neki azt, hogy mivel most rossz kedved van, nem akarsz most dönteni, majd holnap este döntesz

34N

2011. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!