Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, és hogy mondjam el a...

Mikor, és hogy mondjam el a barátomnak, h én a szüzességemet a házasságig szeretném megtartani?

Figyelt kérdés

A döntésemre való megjegyzéseket légyszi most hanyagoljátok, csak az válaszoljon, aki tud a kérdésre.

Csak pár napja vagyunk együtt és erről még nem esett szó. Tudom, h ezzel elég extrém eset vagyok, és szeretném, ha időben kiderülne, tehát azt gondolom, már most el kell mondanom neki!? De hogy? Egyszerűen csak jelentsem ki, mint tényt, vagy mondjam azt, h „most mondok vmit, de nem kizárt, h szakítasz velem miatta”? Hogy csináljam?

Köszönöm

19L


2011. ápr. 13. 06:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Pár nap után egy ilyen témát felhozni necces, talán még el is hagyhat érte, ha nincs meg a kellő vonzalom irányában feléd. Lehet, hogy jobb lenne erről akkor beszélni ha elmélyült a kapcsolatotok. 28f
2011. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
nem szeretném kihasználni őt, vagy pazarolni az idejét. Úgy érzem nem fair ha ezt eltitkolom....te mit szólnál ha csak később derülne ki a barátnődről?köszi
2011. ápr. 13. 06:53
 3/40 anonim ***** válasza:
18%
Milyen okból vársz a házasságig? Vallás miatt? És ő vallásos? Szűz még?
2011. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
én vallásos vagyok, de ez a saját döntésem is. Így látom jónak, és nem mert így kell, hanem mert ez tetszik. Róla nem tudok semmi ilyesmit
2011. ápr. 13. 06:57
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy gondolom h. ezt jobb még az elején letisztázni.Mert ha beléd is szeret akkor is ez tönkre teheti a kapcsolatot ha ő nem ilyen beállítottságú és túlságosan fontos neki a szex.Ha pedig te is belészeretsz akkor sokkal rosszabb a szakítás.Amúgy semmit sem csinálnál?Vagy csak a maga abehatolást hagynád a házasságig, tehát orális kényeztetés akár te neki az se jöhet szóba?Mert azzal talán könnyíthetsz a helyzeten,de ha semmi érintés nem lehetséges akkor a mai világban elég nehéz ilyen fiút találni aki kitart melletted vagy hűséges marad.Bár volt itt egyszer egy fiú aki pont ilyen lányt keresett aki a házasságig vár mert ő is addig akar várni(bár önkielégítést végez)

26/l

2011. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
mivel vallásos vagyok az én környezetemben elég sok ilyen párt látok, és a hírekkel ellentétben éppen h nagyon szép házasságok születnek ezekből. Én mindennel szeretnék várni ami intimebb(nyilván nem a csók)
2011. ápr. 13. 06:59
 7/40 anonim ***** válasza:
76%

MOST kell elmondanod neki,így,ahogy leírtad,és indokold meg azt is,hogy miért gondolkodol így.

Ha emiatt elhagy,akkor ennek a kapcsolatnak úgy sem lett volna jövője. Találhatsz még olyan férfit,aki elfogadja a döntésedet. Nem te vagy az egyetlen lány,aki nem akar az esküvő előtt szexelni.

Sokkal rosszabb lenne,ha már érzelmileg jobban kötődtök egymáshoz,és akkor mondani el.

Örülök,hogy még vannak rendes lányok is,akinek nem a tapasztalat szerzés a fontos.

2011. ápr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 LeeWie válasza:
88%
28/f kommentjére. Szerintem szólni kellene, mert ha elmélyül, és a srácnak ez a feltétel nem megfelelő mindkettőjüknek csak fájna. Még az is megeshet, hogy a leányzó annyira szereti, hogy feladja az elveit. Én elmennék sétálni vagy egyet kávézni szóbahoznám hogy mi a véleménye erről és kibökném hogy én eszerint élek. Ha megvan a vonzalom, akkor az már most megvan nem fog ilyen miatt szakítani ha tényleg szereti. Ha meg szereti most akkor szeretni fogja 1 év múltán is és beleegyezik az ilyesmibe, ha meg már 3 hónap után nem szereti akkor fellángolás volt az egész. Ez az én véleményem. :-) 21/L
2011. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

Az orálist pedig felejtsd el. Ma ugyan divat,de nagyon sokan tartják gusztustalannak.

Igazad van,én is sok jól működő házasságot ismerek,ahol vártak a nászéjszakáig.

2011. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a legelején mondta el az aktuális párom, és én is őszinte voltam, amikor ezért szakítottam vele.
2011. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!