Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Molesztáltak. (lent)

Mit tegyek? Molesztáltak. (lent)

Figyelt kérdés
Elmondtam Páromnak, hogy még kiskoromba sokat molesztált meg ujjazgatott nagybátyám és ő ezt meg akarja bosszulni,megverni és nem tudom mit tegyek, hogy ne csináljon semmit akárhogyan is beszélek vele. Ez már régen volt, én is túltettem magamat rajta már rég. Segítség!!
2011. febr. 24. 20:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%
nem kellett volna megmondani..
2011. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Mi volt a konkrét célod vele, hogy elmond?

Egyébként meg verje agyon szerintem. Pedofil ráadásul családon belül. OMG

2011. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
egyébként énis ezt tenném, fuldoklana a vérében..
2011. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
A nagybátyád kibírhat egy kis verést ezek után.
2011. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

A nagybátyád ott rohadjon meg, ahol van! A párod meg rendes, hogy ennyire begőzölt! Ha a nagybátyád lépni mer ellene, akkor evidens, hogy Te meg jelentsd fel azért, amit gyerekkorodban tett Veled, plusz meséld el mindenkinek, járasd lesz. Rohadt szemét!

Viszont ha az exeidre is ennyire begőzöl, akkor elgondolkodtató, hogy le kéne pattintani, mert nem egy hős, hanem egy agresszív állat.

2011. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%
Ne szólj szám, nem fáj fejem!
2011. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azzal, h elmondtad, nincs semmi probléma, hiszen egy párkapcsolatnak pont az a lényege, h a két fél bizalmas, közeli viszonyban van egymással, és olyasmit is tudnak egymásról, amit más nem. Vagyis nekem ez olyan alapvető dolog.

És az, h meg akarja ezt bosszulni, egy természetes reakció. (És úgy zárójelesen megjegyzem, h a nagybátyád nem csak egy kiadós verést érdemelne emiatt... a börtönben is a pedofilok vannak a hierarchia legalján). Viszont azzal, h a barátod megveri, semmivel sem lesz jobb nála. Érthető, h dühös, de nem kéne emiatt bármit is kockáztatnia. Ha úgy "sikerül" a dolog, még börtönbe is mehet, és ezt nyilván ő sem akarja. Próbálj ilyen jellegű észérvekkel hatni rá!

2011. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem akartam elmondani csak szóba került és így eszembe jutott amit régen csinált velem.Mivel a barátommal már együtt vagyok egy jó ideje így látta rajtam, hogy valami nincs rendben. Neki nem bírok hazudni.Én meg tudván tudom, hogy ha nem mondok el neki valamit attól csak idegesebb lesz mintha elmondom és ezért mondtam el.Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon! Nem ér annyit nagybátyám...
2011. febr. 24. 20:34
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a párodnak,hogy nem szeretnéd, hogy hülyeséget csináljon, mert ezzel többet árt neked, mint használ. Feltépi a régi sebeid, no meg nem szeretnéd azt se, hogy ez kiderüljön az ismerőseid/család tagjaid körében. Már pedig, ha a párod megveri a nagybátyád, akkor bizony sanszos, hogy ki fog derülni.
2011. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Én mondom neki, de folyton csak azt hajtogatja, hogy ezt nem fogja ennyivel megúszni...
2011. febr. 24. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!