Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak vagy zaklattak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molesztáltak vagy zaklattak már sexuálisan?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy erről sokaknak nehéz beszélni,de talán másokm is ugyanolyan cipőben járnak,mint ti.Kort és nemet,kérlek.
2010. júl. 29. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszaitokat ^^
2010. júl. 29. 20:35
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen... Még olyan fél éve ... nemtudom ki.

17/l

2010. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2010. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer elraboltak az Alienek és kísérleteztek rajtam szexuálisan.
2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem igen, sajnos:S 6 éves voltam.

20f

2010. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Igen, 16 éves koromban. Egy volt tanárom férje (akkor 60 körüli).

Semmi "komoly", "csak" fogdosás...

28/N

2010. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dodesz.. ***** válasza:
77%

Heló!


Engem egyszer, de nem volt oly szinten duvra...

Barátnőmmel kint ültünk egy parkba, ettünk, és egy öregebb ember odejött hozzám és elkezdett taperolni, megfogta a combomat, amikor fölálltam elém állt és megmarkolta a mellemet...Nem engedett el... Persze ilyenkor pont nincs ám senki abba a ... parkba..-.-"

15/L

2010. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

16/l vok

tulképpen jogilag nem történt semmi, csak az, h bekényszerített a szobájába... meg fogdosott.de nem történt semmi olyan szerencsére. nagyon imádkoztam Istenhez amikor tartottunk a szoba felé. Erre én azt szoktam modnani h Isten mentett meg. Ateista barátnőm véleménye: Ha lenne Isten, ezt nem engedte volna, hogy ez (fogdosás) megtörténjen!

Ráadásul ez az ember idős bácsi, és rajtam kívül egy másik lányt (8körüli) is fogdosott

És a sulimból a feleségét pont a szülinapomkor bocsátották el, aminek nagyon örültem.Minden nap néznem kellett a fejét addig, és mindig eszembe jutott ez a sztori.Ez az eset am két éve történt, de ha a barátom viccből lefog akkor még mindig megijedek:S

2010. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

oo részvétem fiuk lányok:(

amugy velem szerencsére nem történt ilyen. csak egyszer este 7körül télen mentem haza üres utcák stb és egy csávo kiszolt a kocsiábol h nem alkudozunk e?? meg ilyesmik.. közbe verte a farkát... mondom nem. és továbbmentem erre beállt kocsival elém én meg kikerültem.. már az utcámban voltam akkor megint jött a kocsiával és kiszolt h de csak kiverném 5 ezerért.. mondom NEEM. és akkor továbbment én meg hazaértem.

15L

2010. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!