Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak valaha? Ha igen,...

Molesztáltak valaha? Ha igen, mit kezdtél ezzel az élménnyel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 09:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
8%

sajnos nem. én fiú vagyok, de már óvodás koromban örültem volna, ha valamelyik csinosabb dajka csinál velem valamit.

ez a molesztálás dolog csak csajoknál lehet probléma.

ebben egészen biztos vagyok. :)

2009. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
soha senkinek nem mondtam el
2009. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
9.29-es nemhinném hogy lelkileg megúsztad volna épségben.Főleg ha egy pasi erőszakolna meg...
2009. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az édesapám. Mai napig nem tudtam feldolgozni. 2 ember tud róla.
2009. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Engem a dédnagypapám. 4-5 éves koromig, halványan emlékszem csak, ezért szerencsére nem hagyott mély nyomot bennem. Egyszerűen nem értettem, hogy mi történik. Csak nadrágon keresztül simogatta a lábam közét. Tudta a család, hogy vannak ilyen hajlamai, ezért mindig ügyeltek, hogy sose legyek vele kettesben, de néha kijátszotta őket. Az a vicc, hogy akkor már 80on felül volt. Szóval aki szatír, az élete végéig az is marad.
2009. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
62%
A középsuliban egy srác megfogta a fenekemet. Írtóra bosszantott, megalázó volt, de nem tudtam, mit tegyek. :(
2009. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Engem 8 évesen egy szomszéd bácsi. Közben pálinkát töltetett magának a feleségével, aki ott sírt mellette. Évekig nem gondoltam rá, aztán egyszer előjött, és iszonyú gyűlöletet éreztem. Azóta is sírnom kell, ha eszembe jut. Érdekes módon a pszichológus nem igazán "harapott" a témára. Elmondani neki sem bírtam a részleteket, pedig "az" nem volt. Nyúlkált és a számba tolta a nyelvét. Azt sem tudtam akkor, mi az. Nem tudom, milyen lehet annak, akit huzamosabb ideig durvábban molesztálnak, és közelebbi hozzátartozó. Nem hiszem, hogy magától törlődik az élmény.
2009. okt. 15. 10:33
 8/60 A kérdező kommentje:
Az első derűs hozzászólást nem értem. A smiley jelet sem.
2009. okt. 15. 10:34
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy rossz élményem a villamoson, teljesen zsúfolt volt, és egy idegen férfi teljesen nekem dőrgölőzött, aztán elkezdett fogdosni, rögtön leszálltam és 5 megállót gyalogoltam miközben sírtam. 13 voltam és igazi tragédiaként éltem meg.
2009. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
95%
Engem apàm legjobb haverja 8 évesen, piszkàlt meg! Nekem se volt akkor fogalmam rola mit müvelt, eszembe se jutott 17 éves koromig, mig nem talàlkoztam vele ujra! Akor kicsit földhöz vàgott a tudat/és magamat hibàztattam/, pszichologus???? ugyan màr, azok hülyébbek mint én! Azota elmondtam pàr embernek, mivel nehezen értették meg a visselkedésem néha! Ma màr 32 évesen ritkàn jut eszembe s màr tudom nem én vagyok a hibàs!
2009. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!