Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy általános...

Egyszerű huszonéves kérdése:

Mit tennétek ha egy általános kivizsgáláson kiderülne, hogy halálos betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Azt se tudnátok pontosan mennyi időtök van hátra.

Kort és nemet is légyszi!

Köszi a válaszokat.


2011. febr. 24. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Előbb vetnék véget az életemnek, minthogy magától véget érjen...

14/L

2011. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Pénzzé tenném mindenemet, vennék egy hajót, bedobnám hátra a koporsót és világkörüli útra indulnék. Közben mindent kipróbálnék, amit addig erkölcsi okból, vagy felelősségérzet miatt nem mertem.

Teljes mértékben kihasználnám a maradék időmet.

2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
pardon, 28/N
2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
én előszöris ledöbbennék, majd depresszióba esnék ismerve magam. utána mindenkivel akivel összevesztem, vagy nem olyan jó a viszonyom keresném őket, minél több időt töltenék a szeretteimmel, és élném tovább az életem míg meg nem halok.
2011. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Bocipók ***** válasza:
85%

FELMONDANÉK!!!!!

Elkölteném az összes megtakarított pénzem.

Elutaznék oda, ahová évek óta csak tervezem, rengeteg időt töltenék a családommal, barátaimmal.

29/N

2011. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Annyi embert rántanék magammal, amennyit csak tudnék. Vennék egy komoly lőfegyvert, bankot rabolnék, és szép sorjában végig mennék a kis virtuális fekete listámon, akik az eddigi éveket megnehezítették. Úgy érzem, így tudnám kibontakoztatni a bennem lakozó ösztönlényt, hisz nem lenne veszítenivalóm, és a halál előtt, még ha elkapnának is, legalább egy kis ideig VALÓDI életet élnék.
2011. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
22:43 - Pécsett is volt egy ilyen gondolkodású srác egy-két éve...
2011. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Először is bemosnék egyet a főnöknek, aztán mindent megtennék, amit eddig kihagytam életemben és azokkal lennék a legtöbbet akiket szeretek.

Plusz mindenemet eladnám, bebiztosítanáma szeretteimet és felvennék valami milliós hitelt uzsorásoktól bárkitől aki pénzt ad amit aztán elvernék egy hétvége alatt azokkal akiket szeretek.

2011. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

ma 22:43


És mit kezdenél akkor, ha már az első "akciódnál" combonlőne valaki?


Megrohadnál a sitten utolsó napjaidon??

2011. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Folytatnám az életem ahogy eddig éltem, mert ha a végén kiderül hogy elcseszték a diagnózist, az szívás. Meg amúgy is, szeretek úgy élni ahogy. Az ember meg ne akkor csinálja azokat a dolgokat, amit szeret, amikor kimondták rá a halálos ítéletet, de egyébként elárulom, mindannyian halálos betegek vagyunk, mivel egyikünk sem hallhatatlan. Attól még, hogy testileg egészségesek vagyunk, akár holnap is meghallhatunk egy autóbalesetben mondjuk.

Szóval ezért is, én mindig azt teszem, amihez kedvem van. Szeretem tanulni azt, amit tanulok, szeretni fogom a munkámat is remélhetőleg, ha nem, nem kesergek miatta hanem keresek jobbat, ha valahova el akarok menni, elmegyek, és stb. Ne akkor éljen az ember amikor meghal.

2011. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!