Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti akkor is kezdeményez...

Pasik, ti akkor is kezdeményeztek egy nőnél, ha ő semmilyen (se pozitív se negatív) jelet nem mutat felétek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb egy kicsit, hogy legyen mire reagálnia a nőnek. De nem erőltetem.
2011. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Először is: mi számít kezdeményezésnek?

Ha mondjuk beszélgetés kezdeményezése, vagy egy bármilyen kettesben töltött idő (pl. együtt megyünk le ebédelni a munkahelyen) annak számít, akkor persze. Hiszen a mi feladatunk a kezdeményezés, rátok hiába várunk. :P De ha a kezdeményezés után nem adtok pozitív visszajelzést, nem szoktam folytatni.

2011. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 öregvarázsló ***** válasza:
0%

A kezdeményezést mindig a nő teszi meg először.

Csinos öltözet, mély dekoltázs, szép pofika.

Hát ezután lehet ellenállni?

A csúnyácska nő viszont öltözködni sem az előzőek szerint fog.Ergó...nincs start.

2011. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Aha...ezek szerint a "csunyácska" nőnek semmi esélye nálatok?
2011. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy nincs. Sőt, inkább a "csúnyácskáknak" van, főleg ha szolidan, természetesen néznek ki.
2011. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"ma 09:15"

Nem tartom kezdeményezésnek, ha egy lány jól néz ki, mivel arról vagy tehet vagy nem, de nem feltétlenül függ össze azzal, hogy akar-e kapcsolatot. Meg egyáltalán: egy jó csaj más pasi számára is jól néz ki, nem csak nekem, tehát nem "üzeni" azt a küllemével, hogy konkrétan én érdeklem. Ha valakit szimpatikusnak találok akkor én kezdeményezek, ezzel kifejezem az érdeklődésem, erre reagálhat a lány ahogy szeretne.

2011. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már meglátom a nők szemében, h tetszem-e nekik. Azok a nők máshogy néznek :)
2011. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sulcz ***** válasza:
Kezdeményezni lehet, de ha nincs pozitív visszajelzés nem kell eroltetni! Azzal csak ellenszenvet váltok ki! Ne szaladj olyan kocsi után, amelyik nem vesz fel!!!!
2011. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Örömmel látom, hogy a férfiak érettebben állnak ehhez a kérdéshez, mint gondoltam:) Reagálnék arra, hogy a csúnyácska nő nem öltözködik szépen.. Hát nem tudom milyen világból jött az illető!

Épp elég szomorú, hogy a géneknek és szerencsének - magyarul hogy ki milyen szépnek született - ilyen nagy hatása van a párválasztásra, holott ez tisztán szerencsejáték. Van, aki hatost dobott..

Félreértés ne essék, nem vagyok bányarém, sem bombanő, de szépen öltözködöm, és nem azért, mert tükörbe néztem és eldöntöttem, nekem melyik kategória szerint kell..

Amúgy tényleg csak a mély dekoltázs vonzza a férfiakat?? Én sosem vennék komolyan egy ilyen pasit..:S Hiszen ezek szerint neki bárki megfelel az utcáról, aki rendelkezik a megfelelő külső adottságokkal:S

26N

2011. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 öregvarázsló ***** válasza:
25%
Ízlések és pofonok különböznek.
2011. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!