Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen negatív az anyukám?

Miért ilyen negatív az anyukám?

Figyelt kérdés
Ma kivittük a házunk építkezésére, hogy nézze meg hol fogunk élni (Bp-től 15 kmre lévő falu). És végig azt hajtogatta, már égett a fejem a párom előtt, hogy minek ilyen messze menni, hogy fog ő így átjárni az unokáihoz(még évekig tervben sincsenek), minek ekkora ház, hogy el leszek zárva a világtól, megunom, ránktámad a talajvíz... De egy szép szava sem volt. Egyébként tuti, hogy gondok nem lesznek a házzal, minden meg lett terveztetve, vizsgáltatva, én meg kifejezetten vágyom a csendes vidéki életre, ahonnan 25 perc budapest központja. Miért nem tud örülni nekem? Amúgy már 2 éve elköltöztem otthonról, szóval az sem lehet, h nem tud elengedni. Csak annyira örültem volna, ha azt mondja tetszik neki.
2011. jún. 24. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg, hogy: "És nem is tetszik?"
2011. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben eleg nehez allast foglalni, mert ertem, hogy orultel volna, hogyha azt mondja, hogy tetszik neki illetve ugyis ti fogtok ott lakni, nem o, de ha nem tetszett neki, hazudnia kellett volna? Es ha oda vittetek, akkor gondolom, hogy a velemenyere voltatok kivancsiak.


Egyebkent abbol, amit leirtal, nem igazan az jon le, hogy titeket szemely szerint kritizalni akart, csak fel akarta nyitni a szemeteket, hogy mennyi mindenre oda kell figyelni egy haz valasztasakor. En nagyon sok helyen laktam, rengeteg hazon vagyok emiatt tul. Egy tanulasi folyamat, hogy az ember tudja, hogy mire kell figyelni es nincs tokeletes haz. Mindig a bekoltozes utan latja az ember, hogy ez a tokeletlenseg majd miben jon ki (ha szerencsetek van, pici dolgokban, ha nincs, akkor nagyokban).


Minden szulo a legjobbat akarja a gyerekenek es csak oszinte volt. Nem azon kotekedett gondolom, hogy milyen szinu a padlo, hanem fontos tenyezokre mutatott ra, mint pl. a talajviz. Sok haz van, nagy a kinalat, erdemes sokat megnezni.


A tanacs az tanacs, nem parancs, igy vagy megfogadjatok anyukad tanacsat vagy nem. Ezert nem haragudhat meg, csak elmondta az oszinte velemenyet (ami szerintem jo dolog).

2011. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
bmeg én féluton kitettem volna a kocsiból(volt már rá példa,h addig pofázott bele a vezetésembe amig meg nem álltam h ki lehet szállni ha nem tetszik valami,na erre befogta).
2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valami sokkal nagyobb problémája lehet, amit nem biztos, hogy rákérdezéssel el tudna mondani.

ki kéne szedned belőle szépen, módszeresen. sokat kéne beszélgetned vele, biztos kiderülne.

2011. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nem egy kész ház, most építjük, eddig pl több albérletben laktunk, tudják már milyen hibák lehetnek egy házon:)

Nem tudom mi más problémája lehet. És de, megkérdeztem, a végén azt mondta tetszik, de addig csak rosszakat mondott.

2011. jún. 24. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

kísértetiesen hasonlít a helyzeted egy ismerősömére.

túl közeli infókat nem tudok, de annyi biztos, h a szülők nem örülnek a lány választottjának.


nálatok mi a szitu?

2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!