Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Való Világ". Vajon milyen...

"Való Világ". Vajon milyen lesz majd? Lesz társaság?

Figyelt kérdés

Egy olyan 5 csillagos luxus hotelben, amelynek 255 szobája van, vajon mennyien dolgoznak? 7 hónap alatt lehet ott jó társaságot találni, ha ez a luxushotel egy 15 percre van a várostól (autóval)? Itt arra gondolok, ha ugye ott töltöm a napomat és nem a városban. A tengerparton fekszik. Kb. 10 méterre van tőle a tenger. Kilátás már a vízre néz.


Ezt azért kérdezem, mert ebbe a luxushotelbe kaptam állást és érdekelne a véleményetek.


Ti hogyan nyitnátok az idegenek felé? Szeretitek a külföldieket? Volt már külföldi párotok? (Félreértés ne essék, nekem van párom)

7 hónap vagy 1 év különlétet kibír egy kapcsolat vajon? Ti hogy voltatok evvel? (Az én párom ez idő alatt nem fog tudni meglátogatni a munkája miatt, szóval ezt ne írjátok hogy jöjjön utánam). Most vagyunk 4 hónaposak és szeretjük egymást.


Asszem kábé ennyi.


:D


2011. febr. 25. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

elég sokan dolgoznak ott...portás 6,takaritó 15,étterem 10,bőröndhurcolok 6,meg ami nem jut eszembe


társaság lesz,az már kérdés milyen


a kapcsoaltot kibirja-e? azt csak te tudhatod,4 hónap elég kevés...

hány évesek vagytok?

milyen messze mész?

te nem tudsz hazajönni párhetente?

2011. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

25 ön felüliek vagyunk.

Én nem fogok tudni hazajárni.

2011. febr. 25. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

de gondolom internet,skype az csak lesz


kétesélyes...lehet haza se jössz többet csak rokonlátogatóba...

2011. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!