Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bnömmel szeretnék...

Mit tegyek? Bnömmel szeretnék bulizni, ugy volt h lesz társaság plusz jönne barátom de sokan visszamondták nem akarom megsérteni a barátom, se barátnöm= (

Figyelt kérdés

összefoglalva: van mikor barátnömmel bulizunk ami 1 csajos est csak csajok..barátom kiakad ilyenkor de vele is ugyanannyit bulizok, csak az a baj h neki nincs 1 haverja se itt mert itt albiban van meg mindig mondja a csoportásai mien hülyék(bár nem hinném h az összes)és h 1ikkel sem tartja a kapcsolatot és csak én kötöm ide. a barátnömmel féléve nem taliztunk mert suli volt mind2nöknek vizsgaidöszak stb..és ugy gondoltuk legyen 1 hatalmas csoportbuli(volt edzötársakkal)erre senki nem ér rá. ha elmennék bnömmel ketten akk barátom akadna ki ha barátommal mennék akk bnöm akadna ki, viszoont az sztem nagyon nem lenne jo, ha 3asban buliznánk mert tuti sértödös lene a vége h kivel vagyok:S

ti h oldanátok meg?


2010. júl. 6. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit gyerekesek a barátaid mármint a barátod is h megsértődik azon hogy kivel vagy egy este,meg a barátnőd is. ne menj sehova senkivel.mond hogy nem érzed magad jól,és hogy máskor.!
2010. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, aki mindig megsértődött, ha a csajokkal mentünk bulizni, és ha ő is jött, szinte azonnal otthon kötöttünk ki, mert neki nem tetszett semmi. Aztán begurultam és közöltem, hogy nem vagyok hajlandó elhanyagolni a barátaimat és fiatalságomat, mert ő feszt féltékeny, ha nem tetszik akkor duzzogjon ahogy akar, de ennyi egy hónapban egyszer, vagy ritkábban nekem is jár. Közöltem vele, ha sokáig folytatja akkor megnézheti magát...sokszor húzogatta a száját, de nem szólt semmit, végül ez lett a "vesztünk",mert nem bírta cérnával a ritka szerinte kicsapongásaimat, de én nem bánom, mert ezer olyan pasi van aki nem bukik ki ilyeneken és mehetek egyedül is olykor-olykor. Szóval szerintem értesd meg vele, hogy ennyi neked is jár, egyébként pasid lehet ezer, de a jó barátok nem jönnek ilyen egyszerűen :(
2010. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi utolso!

most pl megzsarolt h nem mehetek hozzájuk mert bulizni akarok.:Spedig nem akarok nélküle semmi kifogásom nem lenne ha hozna ö is vkit..csak nincs kit mert szte mindenki szar:Sés szeretném hq mind2en lennének

félek h nekünk is ez lesz a vesztünk..mondjuk van sok más már a tarsojában és mindeki mondta h szaktisunk de én nem mert szeretem:S több mint 2.5éve járunk ezt nem birok 1cer csak kidobni az ablakonj

2010. júl. 6. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem a barátod igazán megérthetné, hogy egy fél éve nem láttad a barátnődet. Egy estét kibír egyedül. Majd netezik olvas tvzik vagy msnezik az otthoni haverjaival.
2010. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az hogy köszi utolsó? az elsőnek nem bírod megköszönni?:/ első vagyok. én is írtam...attól mert nem egy oldalt irtam még már meg se köszönöd.bunkó!
2010. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 23:25 vagyok.

Mi együtt éltünk egy évig, a kapcsolatunk 2 évig tartott, mikor megmondtam neki, hogy elhagyom jobban zokogtam mint életemben bármikor, és másnapra minden elszállt, komolyan, fellélegeztem, bátorság, állj ki magadért, és ne add fel önmagad!Fiatal vagy még, hogy kalitkában élj! Én szorítok neked! Nem mindig a szakítás a megoldás, de állj ki MAGADÉRT!!!

2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat: elsö sztem te vagy a bunko..

végül a bulit elhalaszottuk jövöhétre mert az mindenkinek jobb lenne és lennénk többen. azért akadt ki barátom mert tök beleélte magát h lesz buli minden és mondtam h lehet h nem és h akkor ne jöjjön de megbeszéltük minden ok

2010. júl. 7. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Hál' Ittenkének :) így bizti jobb lesz :) jó bulit a jövő hétre :)
2010. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!!=)
2010. júl. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!