Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb, a...

Szerintetek mi a fontosabb, a penz, vagy a tarsasag es karrier?

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok, 2 eve dolgozom egy cegnel kulfoldon recepcioskent, de en `vezetem` az egesz irodat, 2 ember munkajat vegzem el a recepcios berert, ami nem keves otthoni viszonylatban, de marhara boldogtalan vagyok. Mindenki csoportokban dolgozik, en nem tartozom sehova, nincsenek barataim, holott en gondoskodom az egesz irodarol es az osszes dolgozorol (kezdve a targyalasok szervezese, lebonyoloitas, rendelesek, penzugyek, posta, ...) tehat mindennel en foglalkozom,ami az irodavezeto feladata lenne, de o elment fel eve es latjak,h van aki elvegzi a munkajat ingyen - En barom! Eszukbe se jut,h eloleptessenek, fizetes emelest adjanak, szamba sem vesznek, viszont fonokom sincs.

Ti mi mellett dontenetek, a `szabadsag es penz mellett`, vagy a `karrier lehetoseg, baratok, de kevesebb penz mellett`?


2009. dec. 9. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen érezheted magad! Nézz új munka után, mert le fogsz épülni, s nem azért dolgozol, hogy gyógyszerre költsd!
2009. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért kellene választani a kettő közül? Nem feltétlen megy az egyik a másik rovására. Próbálj utalni a főnöködnek a fizetés emelésre vagy vállalj kevesebb munkát esetleg keress másik állást.
2009. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
a pénz. azon a többit meg lehet venni.
2009. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, ha azt hiszed, egy munkahelyen lehetnek barátaid. Legfeljebb jó kapcsolatok születnek, de barátságok biztosan nem. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. (20 éves munkaviszonyom van.) Ha amúgy szereted a munkádat, akkor maradj, csináld és ne keseregj azon, hogy nincsenek ott barátaid. Ha ilyen széles körű feladataid vannak, akkor abból később csak profitálhatsz, egy másik helyen pont a sokrétű tapasztalataidat fogják értékelni. A mostani helyzeted megoldásának kulcsa a hozzállásban van. Ahol dolgozol, az egy munkahely, ott nem feltétlen az az elsődleges, hogy "bulizzon" az ember.
2009. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem általában nem ezek függnek össze, hanem a "szabadság,társaság, kevesebb pénz" és a "karrier, pénz". Én személy szerint a karriert és a pénzt választanám, nem a társaságot, mert nem az alapozza meg a jövőmet és az emberek amúgy is kétszínűek, az embernek csak magában szabad megbíznia és nem másra alapozni.
2009. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha kérdezhetem miért nem állsz ki magadért? Miért nem kérsz egy embert irodavezetésre vagy miért nem kérsz fizuemelést? ha ennyire tutyimutyi vagy akkor meg is érdemled ha kihasználnak, ez így megy midenhol.
2009. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,h en tarsasagi ember vagyok es mivel a napom 80%-at itt toltom, igy eleg rossz. Rossz azt nezni,h korombeliek egyutt mennek ebedelni, nevetnek, beszelgetnek, en egyedul vagyok, senki ram sem hederit, egyedul eszem, mindenbol kimaradok. Ugy elek, mint egy idos szamkivetett. En minden csoport email listajan rajta vagyok,most epp orankent jonnek az emailek,h melyik csoport hol tartja a karacsonyi bulijat, mikor mennek karacsonyi ceges ebedre, hallom,h csevegnek,h ki mit fog felvenni? Mivel en sehova nem tartozom, engem nem hivnak, nem beszelgetnek velem. Tudom, sokaknak a napi megelhetes a gondja, nekem a maganyom! 24 evesen szerintetek meg kene alkudnom a penz mellett, mintsem lelkileg rendben legyek es szocializalodjak, mint ahogyan masok?
2009. dec. 9. 16:42
 8/19 A kérdező kommentje:
Mar kertem es csak igergetnek, meg azt mondtak,h penzugyi valsag miatt nem promotalhatnak, de ezen a heten 9 embert leptettek elo. Most kerdeztem a HR-est,h mit gondol es mondta,h sajnos a menedzserek ennel a cegnel csak akkor kapnak utanam,ha mar menni akarnek. Igy az en bonuszomat ok kapjak.
2009. dec. 9. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A pénz csak egy 'eszköz' arra hogy élni tudj. De ez önmagába nem tesz boldoggá, illetve ha nincs időd költekezni kétszerennyitől sem éreznéd jobban magad. Nézz új munka után, vagy valamit változtass, hogy tudj élni is.
2009. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tutyimutyi (bar sokszor inkabb lennek az es akkor arra lehetne fogni a leragadasom a cegnel)de a kialtasom suket fulekre talal, tehat ezert vagyok kenytelen a felmondason, vagy megalkuvason gondolkozni.
2009. dec. 9. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!