Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz kedvem van, és...

Nagyon rossz kedvem van, és nem tudom milyen könyveket olvashatnék ami hasonló dolgot ír le ami velem történt, vagy vmi olyat ami átsegít ezen az egész helyzeten. Ötletek?

Figyelt kérdés

ezek még decemberben történtek ,és azóta teljesen magam alatt vagyok. barátaim nincsenek. és teljesen hiányzik a társaságuk, de nem tudok jól beilleszekedni egy új társaságba.


"nagyon durva dolgok derültek ki a multból.

nekem rémlett és álmondtam is arról h másik helyre is jártam oviba, meg h külföldön is laktam kb 4-5 éves koromban, de sose kérdeztem rá mivel azt hittem h képzelődök.

de mint kiderült azért volt ez mivel anya lelépett egy másik faszival, és a tesómat is vitte magával.

én addig apával voltam és jártam máshová oviba, és mikor apa külföldre ment dolgozni engem is vitt.

nah aztán anya "kiélte magát" fél év alatt, és vissza könyörögte magát apához. apa meg vissza fogadta.

azóta minden normálisan ment.

mint kiderült anya azért uszított apa ellen engem mindig, mivel neki így volt előnyös, és akkor én nem kérdezősködök, és megutálom apát.


ma közölték azt is h nem 100% h apa az apukám.....

a tesóm az tuti apáé, mivel kiköpött úgy néz ki, én meg abszolut nem

másik testvérem sem tuti h apáé.


anya szerintem tuti nem lődörgött hanem vkinél aludt, mivel sztem ilyen hidegben nem bírt volna ki 3 napot az utcán, és a ruhái is teljesen normálisan néztek ki.

"


"környezetemben mindenki azt hiszi h tökéletes életem van. szerető család, külföldön eltöltött évek, és október óta aránylag jól fizető munkahely. de belül kezdek lassan egy roncs lenni :(

21 eves lany vagyok es tobb problemam is van. Itthon egyre tobb a veszekedes, mivel anya teljesen megvaltozott. Valamikor eltunik napokra es nem tudjuk hogy hol van. kiabalas van altalaban mindig. van amikro nyugodt a helyzet, de nem tart sokáig. december elején kezdődtek ezek nála, és azóta érzem azt h egyre szarabbul vagyok.

Masik problemam, hogy meg nem volt baratom es ez is fusztraciot okoz. "


2011. febr. 25. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Rövidebben esetleg?
2011. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked pszihologusra van szukseged
2011. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnálom :(

Szerintem neked nem hasonló sztori kell, hanem pszichológus, akivel megbeszélheted a dolgokat. Teljesen egészséges emberek járnak pszichológushoz, szóval ne aggódj, nem fog senki kinézni érte, de úgy gondolom jó az, ha az ember beszélgethet valakivel, ha szakemberrel teszi, az még jobb.

2011. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy pszichológus kell neked, szerintem elég lenne egy barát is, hogy ne érezd magad annyira egyedül. Valaki, akivel megbeszélheted ezeket a dolgokat.

Szomorú az egész, de már nem tudsz változtatni semmin, a testvéreid attól még a testvéreid, apád pedig az apád, függetlenül a vértől. Most már megismerted milyen anyád valóban, változtatni nem tudsz rajta, inkább próbáld túltenni magad rajta. Lehet, hogy van valakije, de ez a szüleid közös ügye, mindenesetre ha így van, talán lecsillapodnának a kedélyek, ha elválnának..

Te azonban már 21 éves vagy, és a saját életeddel kellene többet foglalkoznod. Hidd el, akkor jobban kinyílnál, barátokra találnál, össze tudnád szedni magad.

Ha meg szeretnél bizonyosodni arról, a valódi apáddal élsz-e, arra is van mód.. persze nem ingyen van. Érdekel egyáltalán ez a kérdés? Ha rólam derülne ki ilyesmi, én nem hiszem, hogy foglalkoznék vele.. Úgy értem azzal, hogy ki lehet akkor a vér szerinti szülőm.

Sokkal nagyobb trauma, hogy csalódtál anyádban. Ne engedd, hogy az ő viselkedése ennyire lerombolja az állapotodat! Felnőtt, felelős asszony, akiről nem lehet azt mondani, hogy nem rendelkezik élettapasztalattal, hiszen már a fiatalsága is igen viharosan telt el! Tud ő vigyázni magára, és el tudja dönteni, mit akar.. Igazából apádnak kellene tennie ellene valamit. Ennél a helyzetnél tényleg minden jobb..

2011. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem erre a történetre, már decemberben is írtad igaz?

Szerintem is a pszichológus segíthet.

2011. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!