Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek játszani a...

Miért szeretnek játszani a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy fiúval most ért véget a kapcsolatom. Tizenegynéhányszor láttam egy év alatt. Folyamatosan fenyegetett. Körülbelül egy évig tartott a kapcsolat, bár annak nemigen nevezhető. Végig azt hazudta, hogy szeret és a többi. Most hirtelen kiszeretett belőlem egy hónap alatt..., és kiderült, hogy összejött mással. De még most is ragaszkodik a dologhoz, hogy engem szeretett korábban. De december végén még szeretett..., most meg már nem. Nyilvánvaló, hogy szórakozik. Ez miért van? Sokan vannak ilyenek? Ezt élvezik, ha egy embert teljesen összetörhetnek?


Engem teljesen összetört, mert szerelmes voltam belé, és valamiért még mindig az vagyok belé.

Most már az öngyilkosságot fontolgatom, mert mindent elveszítettem, amit szerettem az életben. Minden annyira más. Azt hiszem, hogy ezt a fiút egész életemben fogom amúgyis szeretni, de ráadásképpen játszott velem. Nem tudom, miért szeretem. Elég beteges dolog ez, tudom, de már tényleg ennél még a halál is jobb. Ennek az életnek így nincs sok értelme, ha már ilyen szenvedés. Tudom, hogy teljesen nem lesz oké soha többé semmi, de mennyi idő, amíg legalább élhető lesz az élet? Ismerkedni már nem tudok, és nem is akarok. Meg akarok halni, elvonulni a világtól és meghalni.

Hogyan tovább?


2011. jan. 19. 21:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 15?
2011. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

szerintem is 15

Égyébként ne agódj ebben a korban ez természetes a te részedről is

2011. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

1. Az öngyilkosok gyávák

2. Egy idő után nevetni fogsz azon hogy egy ilyen kreténért voltál oda

3. Nem mindegyikünk szeret játszani


22/F

2011. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem 15 vagyok :D:Dááááááááááááááááááááá

25...

25 éves lány vagyok. Jaj.

2011. jan. 19. 22:18
 5/30 A kérdező kommentje:
Na, így már gáz?:D:D Bakker, megnevettettetek engem :D.
2011. jan. 19. 22:19
 6/30 anonim ***** válasza:

Szia!



Úgy hiszem én is hogy 15-17 éves kor körül lehetsz, ilyenkor teljesen máshogy látod még a dolgokat, el se tudod képzelni hogy más pasit szeretni fogsz, szinte már szárnyakat rajzolsz erre a pasira, mert egy angyal, csak összezavarodott....

Az a helyzet valójában, hogy nem érdemes messzemenő tanulságokat levonni a viselkedéséből, ugyanis ő is erősen benne van abban a lelki -testi érésben, ami egy fiatalt vezet.Vagyis nem tudja merre van az arra.

Csak egyet tudok tanácsolni: semmiképp ne légy öngyilkos; lassan, szépen felejtsd el ezt a hapsit és legyél nyitott egy új kapcsolatra! Nem ő az egyedüli pasi a földön, és bőven van még lehetőséged válogatni a jelentkezők közül!! 5-6 év múlva már nevetni fogsz ezen a "nagy szerelmen". Szóval fel a fejjel és csak pozitívan!!:)

2011. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom nevetek :D.

Na, de tényleg, ez égő :D. Igazából én már nem is akarok ismerkedni, nincs kedvem égetni itt magam :D:D. Mondjuk volt nekem jobb kapcsolatom is, de mindig valami gebaszk van :D:D. Jájjj, tizenöt :D.

2011. jan. 19. 22:23
 8/30 anonim ***** válasza:
olvasom, h 25 vagy. Nem gáz, egyébként pont azt akartam írni hogy nálam kitolódott ez az időszak, 24 évesen kergettem egy plátói szerelmet (de minek?-így utólag); aztán rájöttem, hogy senkiért sem érdemes könnycseppeket ejteni, aki belegázol az én kis szívembe. Hát ennyi:)
2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a kommenteket :D:D. De jesszus, a fiú sem tizenhat :D, 26..

Lehet, hogy ezen sírni kéne.

Amúgy nekem az első kapcsolatom 23 éves koromban volt... És ez a fiú az első szerelmem.

De a fiú már tényleg testileg érett :D, és szellemileg is. Csak szerintem nem komplett, vagy szeret játszani.

2011. jan. 19. 22:26
 10/30 anonim ***** válasza:

Azért most megnyugodtam kedves Kérdező, hogy nem csak nálam ért be lassan ez a dolog. De hidd el, tényleg mosolyogni fogsz már ezen 5-6 év múlva. /Én még verset is írtam a nagy Ő-höz - bár sosem mutattam meg neki- meg hónapokig vártam hátha hív, ír stb...., na így sok év távlatából azt írom, szép álmodozás , de elég kis butus voltam :)/

Találni fogsz jóval különbet majd , akinél más lesz a szitu, az egész érzelmi töltet.

2011. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!