Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vannak ilyen emberek...

Miert vannak ilyen emberek akik masok eletevel szeretnek jatszani?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit ( aki 28 eves ), nagyon jol mukodott a beszelgetesunk, mindenbe egyett ertettunk, jol kijottunk egymassal. En szingli voltam/vagyok, o meg nem, de en ezt nem tudtam, nekem azt mondta hogy o is szingli es keresi az igazit, mert meg nem talalta meg. Irta nekem egy este a kovetkezoket "orulok hogy megtalaltalak, vegre talaltam egy lany amelyik ugy gondolom hogy nem fog at verni vagy oszetorni az almaimat". Egy este megkerdezte ha nem akarok egy komoly kapcsolatott vele, en meg azt mondtam hogy megprobalhatjuk, minden rendben volt, jol mukodott minden es...az este bevallja hogy van felesege aki kulfoldon melozik es tobbet ne hivjam. kb ez volt az utolso mondata, azota nincs semmi magyarazat sem semmi.

Nagyon kivagyok borulva, akadva, meg minden. Miert szeretnek egyesek az emberek erzelmeivel jatszani???


2011. jan. 9. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy erzelmeddel jatszott, inkabb probalt egy kis extrat talalni, de lehet kozben felesege rajott. Ugy hangzik, online-on ismerkedtetek meg? Hat ez az egyik baj az ilyenfajta parkeresesben.
2011. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
mert önző
2011. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Miért hitted el amit mondott?

Bizonyos időnek elkell telnie hogy az ember bízzon a másikba addig mindent fenntartásokkal kell venni!

2011. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
érzelmekkel is játszott, ha csak extra kellett volna, akkor azt nyitott kapcsolatban tette volna nyíltan.
2011. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert szórakoztató. Mert unatkoznak. Mert nem érdekli őket, mit éreznek mások.
2011. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az online párkereséssel volt a baj... ezt ugyanúgy eljátszatta volna egy szórakozó helyen is. Hol látszik bárkin is, hogy nős?

Vannak ilyen pasik, nem kerekek. Az a baj, hogy mi nők is könnyen bedőlünk pár kedves szónak, ha azt mondják, amit hallani akarunk. Én is rengetegszer bedőltem, és nem online ismerettségek voltak azok.


A páromat amúgy online találtam meg, és őszinte volt. Igaz kellett egy pár hónap mire kialakult valami, mert én nem ugrottam bele (a volt csalódások miatt) azonnal semmibe, de megérte. Most már 9 éve vagyunk együtt.


Kitartás! Nem minden pasi szemét, csak nekünk is óvatosnak kell lenni.

2011. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem tarskereso oltalon talalkoztunk vagy ilyen oldalokon, bejelolt ismerosnek valahol es ugy ismerkedtunk meg. En meg most sem hiszem el hogy felesege van, nyari kepeket lattam vele es testvereivel es nem volt semmi karikagyuruje, sem valamilyen csajjal nincs a kepeken... . Mind mondogatta nekem hogy en nem vagyok mint a tobbi es bizik benne h nem jatszom el az almait es az erzelmit, de vajon o nem ezt tette?


22/L

2011. jan. 9. 09:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani akarja magának, hogy ő milyen f@sz@ gyerek. Bizsereg a "hőstettétől". Tudja, hogy egy nudli, képtelen lenne felelősségteljes életet élni, így akar egy kis izgalmat vinni a posványos életébe. Tudod, milyen mogorva vén kappan lesz belőle vénségére? Kinek kéne? Gondolj erre, röhögd ki!
2011. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

a közösségi oldalon sem láttad hogy nős?

Most akkor már nem is beszéltek?

2011. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy talalt valaki mast, ha nincs feleseg. Ilyet, hogy valaki bejelol ismerosnek egy barat oldalan, mindig visszautasitom. Ez is egy fajta ismerkedes forma. Lusta palikra jellemzo, hogy igy szedjenek osze valakit. Meg arra sem jo, hogy kimenjen, szemelyesen probaljon ismerkedni. Kenyelmes f@sz.
2011. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!