Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekgyilkossal jár a volt...

Gyerekgyilkossal jár a volt barátom!?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk a barátommal,de ez nem is lényeg.Mikor együtt voltunk,mindig mondta,hogy ő hogy szereti a gyerekeket stb...na kb 4 hónapja békésen elváltunk egymástól,nekem is van új párom,neki is.Csakhogy az ő új párja régen nagy pácba keveredett.Terhes lett és titokba tartotta,majd miután otthon megszülte az anyja segítségével a gyerekét,az emésztőbe dobták és meghalt a csecsemő.Nem tudom,milyen úton módon,de a lányt nem büntették meg semmivel.Akkor volt 17 éves.Emlékszem rá,mivel egy utcában lakunk a lánnyal,itt voltak a mentők,tűzoltók,rendőrség,hatalmas felfordulás volt,amikor ez történt.

Én valahogy nem tudom felfogni,hogyan lehet egy ilyen lánnyal?És ez most nem féltékenység,csak nagyon kiakadtam.

Ti mit gondoltok erről?


2011. febr. 26. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Honnan lehet abban bárki is biztos, hogy valóban megölte a gyerekét? Az egy dolog, hogy titokban tartotta, és mondjuk halva született a baba. Húgom barátnője is így járt 14 évesen. Az ember persze gyarló, hamarabb ítélezik, mint gondolkozik és persze egyből az a hír járta arról a lányról is, hogy megfojtotta a babát egy zsinórral, pedig erről szó sem volt.
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna lelkileg nyomorult emberrel járni, nem értem a barátodat. Az a lány agyilag nincs rendben az anyjával együtt. De nem értem, hogyhogy nincs börtönben az anya? Mármint a lány anyja, mert ő büntethető, ha a lány a kora miatt nem is. :O
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez van. Örülj, hogy te nem vagy hasonló helyzetben.Ha a barátja tudja ezt, nyilván ennek ellenére marad vele, ez az ő döntése, ő dolga.
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 emlya ***** válasza:
100%

Jézusom!!!!!!!!!!

Ez nagyon embertelen!!! És nem bűntették meg??? Nyugi,én is kiakadnék.

2011. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: ha a baba halva születik, nem mennek ki a tűzoltók...
2011. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
És azt honnan tudhatjuk, hogy valóban kint voltak a tűzoltók? A kérdező azt ír amit akar.
2011. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
HÁt..a lány utána 1 hónapot volt elmegyógyintézetbe,de én sem tudom,miért nem büntették meg.Biztos,hogy ez történt,mert a lány is elmesélte utána sok embernek.És ugye,miután emésztőbe dobta,nem is akarta elmondani senkinek,csak annyira elkezdett vérezni,hogy az anyja kénytelen volt kihívni hozzá a mentőket.
2011. febr. 26. 10:16
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen, és ez a másik...egy fiatalon szült tinédzser egáészen máshogy gondolkodik erről. A csecsemőgyilkosságok hátterében nem feltétlenül elvetelmült gonoszságot és elmebetegséget kell keresni...merthogy milyen kegyetlenség. Igen, lehet, de, meg lehet ezt úgyis közelíteni, hogy egy összezavarodott fiatallány nem is érti mi történik vele, és beszűkült tudatállapotban ezt tartja az egyetlen megoldásnak.
2011. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem 1 és nem 2 olyan eset van a hírekben hogy a tizenéves lány a wcbe szülte,emésztőbe dobta,kukába tette,zacskózva találták...az emésztőből a tűzoltó szedi ki...

tehát igaz lehet a sztori


és az is igaz lehet hogy nem büntették meg érte,hanem intézetbe vitték,nagykorú lett,eljött,ez a mai magyaroroszág...


hogy az exed miért kezdett? lehet most ő kattant meg...

2011. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat!

Nem vitték el intézetbe,az anyja valami olyasmit mondott,hogy azt állapították meg,hogy nem volt a lány beszámítható állapotban.

2011. febr. 26. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!