Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki egy életen...

Hogyan bírjam ki egy életen át férfi nélkül?

Figyelt kérdés
20as éveimben járok. A világ működését látva - aki szép az mindent visz és az eddigi csalódások után úgy döntöttem soha többet nem kezdek komoly kapcsolatban. Átlagos vagyok, adok magamra de minek is, eddig mindig lecseréltek egy szépre, vagy arról szólt a kapcsolatom, hogy sorolták miben változtassak, nem rögtön az elején, hanem mondjuk pár hónap elteltével. Én meg inkább szakítottam, mert nem éreztem jogosnak hogy változtatnom kellene. A legnehezebb: erős szexuális vágyaim vannak, és megőrülök ha nem szexelek, viszont nem kenyerem az egy éjszakás kapcsolat, az olyan szar szerintem. A gyerekről már lemondtam, egyrészt egészségügyi dolgok miatt, a nagy melleim miatt gerincferdülésem van, és ezzel a veszélyeztetett kategóriába esnék, meg látom sokan szétfolynak, csíkosak lesznek. Az apropó az utolsó pasim volt, aki felnyitotta a szemem hogy mekkora szar vagyok és milyen keveset érek. Előtte se volt sok önbizalmam, de valahogy eléltem belőle. Azóta viszont életkedvtelen vagyok, a munkámat leszarom, folyton azon kattogok hogy lehetnék szebb. Egy csalódás után meggyűlöltem minden férfit, a bókjaik se jelentenek semmit, csak hülye hablatyot. Mi legyek egy nő, akit előbb utóbb megcsalnak vagy éljek magamnak? Csak egyedül olyan unalmas. Halálosan unalmas.
2011. febr. 26. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó,akkor higyja volt pasidnak és sajnáld csak magad. Ahelyett, hogy szeretnéd magad.Azért mert te rosszul választottál, csak azért, hogy biztonságban legyen a kis önképed, mely szerint te értéktelen vagy, attól még léteznek jó párkapcsolatok a földön.
2011. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne haragudj, de te állítasz be magadról egy olyan képet, hogy sz.r vagy... És úgy érzem, minden fontos dolgot a külsőségekben látsz. Azért nem akarsz gyereket, mert csíkos leszel, és mások szétfolynak a szülés után...? Hogy várod el, hogy valaki komolyan vegyen, szeressen? Hiszen önmagadat sem szereted.
2011. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy léteznek (de meddig?) Ja amúgy én is elgondolkodtam, hogy talán fifty-fifty bennem és a pasikban is van a hiba. A pasikba azért, mert nem voltak elég minőségiek semmilyen tekintetben, bennem meg azért mert szóba álltam velük és komolyan vettem a véleményüket. Egyébként csak ronda pasikkal szoktam összejönni, mert úgy érzem én nem is érdemlek, nem tudnék megtartani egy jóképűt. Meg talán egy-egy ronda örül nekem. De hát nem. Barátnőm is ugyanezt mondta. Voltam már nős férfi szeretője is sajnos idáig leadtam, de az azért volt jó mert nem voltak kötöttségek, tudtam hol a helyem és nem fájt annyira mikor vége lett.
2011. febr. 26. 10:31
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem benned van a baj, bár azt sem írtad hogy miben akartak megváltoztatni.Plusz gondolom neked is volt olyan amit szóvá tettél a másiknak, nem pedig 100%-ban elfogadtad hogy mit csinál.



Ha akarsz dumálhatunk, írj PM-et

25f

2011. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kezdj valami magaddal.

Nem a pasikkal van itt gond. Hanem veled.

"egyedül olyan unalmas. Halálosan unalmas" - na ez az, ami probléma. Gyanítom a pasiktól vártad az életed jobbra fordítását. De ezt nem fogják megtenni.

Van egy barátnőm, ő is ilyen. Csak hozzá elképesztően gyönyörű. Lassan harminc éves, és nincs pasija. Mert a pasik menekülnek attól a nőtől, aki tőlük várja a megoldást az életére.


Bocsi, de szerintem magad csinálod a problémákat. Próbálj meg a munkádban kiteljesedni.

Valamint gondold át a szexhez való viszonyod. Például ha nem akarsz fix kapcsolatot, de szexet igen, azt csak egyéjszakásokkal vagy "szexbaráttal" lehet megoldani. És egyik sem elítélendő. Mielőtt a párommal összekerültem, nekem is volt egy csomó egyéjszakás kalandom, na és? Legalább nem voltam frusztrált, hisztis.


Tudom, hogy te most egyetértést várnál, de baromi nagy tévedésben vagy. Általánosítasz, indokolatlanul, sokszor tévesen. Ettől igazolva látod magad, holott erről szó nincs. Nézz magadba. Használd fel ezt az időt önmagad fejlesztésére, különösen önbizalom szempontjából.

Nehéz, elismerem. Bátorság kell hozzá, hiszen sokkal könnyebb egy pasi mögé bújni. De érdemes megerőltetni magad és csinálni végre valamit.

2011. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2011. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Pl ilyenek: sminkeljem szét magam, dobjam ki push uppal a cicimet ( 75E a mellem, még melltartót sem kapok rá szinte, nem hogy pushupot, ja szerintem a push up kis mellűeknek való.)Meg pl legyek 50 kg 168 cm-hez, haha, 57 kg vagyok pont arányos, hova fogyjak? Meg hordjak mindig magassarkút?

Ja persze.........A legutolsó kapcsolatom szó szerint szenvedés volt. Olyan elvárásai voltak hogy hihetetlen, ő pedig tele volt tűzfoltokkal, a fogsora mozgott, akkora hasa volt, hogy a f...t se látta, kockást hordott csíkossal és 1 fejjel alacsonyabb volt nálam. Persze ezek már csak akkor tűntek föl nekem mikor elmúlt a szerelem. Én sem a külsejébe szerettem bele.

2011. febr. 26. 10:40
 8/15 anonim ***** válasza:

10:34-es vagyok.


Egyébként szerintem csak rossz pasikkal kezdtél.


Én is így vagyok, én is mindig rossz lányokkal kezdtem és lemondtam róla hogy lesz egy normális lány aki nem csal meg (pedig mások szerint nem vagyok ronda, meg viszonylag sporotos az alakom is).


Szóval most hasonló cipőben járunk

2011. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teremsd meg onmagadat!

"Tobbet esszel, mint erovel!"

Nem kell itt sminkelni, sem magassarkuba jarni stb. Egyszeruen kialakitod a sajat onmagadat, a sajat stilusodat, amikor nem ugy oltozol fel, ahogyan masok is feloltoznek,

hanem ugy, hogy erzed azt, hogy Te csinos es szep vagy.

2011. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ne hozz nagy elhatározásokat ilyen téren. Fogadd el a mostani helyzetet úgy, hogy jelenleg nincs pasid, nem is keresel (eleve olyan furának érzem, ha valaki pasit "keres", mintha egy turkálóban kutatna valami használható darabért), de ne zárd ki annak az esélyét, hogy találkozol egyszer valakivel, akivel összeilletek.
2011. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!