Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek bocsánatot a...

Hogy kérjek bocsánatot a nevelő apámtól?

Figyelt kérdés
az utóbbi pár napban nagyon szemét voltam vele de úgytűnt hogy nem érdekli de mar reggel elkezdett velem üvöltözni, nagyon bánt a dolog mert olyan nekem mintha az igazi apám volna és szégyellem magam a viselkedésem miatt
2011. febr. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Süss neki sütit,próbálj meg közelebb állni hozzá.A kreatív megalázkodás jobb,mint a nyílt.Küldj neki "Sajnálom" esemeseket,képeslapokat,de tonna számra.Amíg ki nem békültök.
2011. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Allj ele, es kerj bocsanatot. Egyszeru. Mondd el Neki azt amit itt leirtal.
2011. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szemtől szembe a legjobb, bár az első válaszadó ötlete sem rossz. Kérj bocsánatot, mondd, hogy igazságtalan voltál, meg mindazt, amit most itt leírtál. Sok sikert!:)
2011. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltam beszélni vele de elküldött azzal hogy "haggyál most békén"
2011. febr. 26. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nagyon merges RAd. Addig kell probalnod, es nem uzeneeteteket, hanem sszsemtol-szembe mig elfogadja a bocsanatkeresedet. Elfogja fogadni, de most eppen nagyon haragszik.
2011. febr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!