Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot...

Hogyan kérjek bocsánatot apámtól? Már nagyon bánom.21/L

Figyelt kérdés

Egyik nap eléggé veszekedtünk és kiabáltunk egymással.

Én nagyon ideges és dühös lettem és azt vágtam a fejéhez ,hogy "miért nem te haltál meg anya helyett".


2011. szept. 10. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
"Bocsánat" -.-
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kérj bocsánatot. Tudja ő, hogy indulatból mondtad. Amikor dühös az ember, akkor sokszor mond olyan dolgot, amit nem gondol át, komolyan meg főleg és nagyon bánja. Bárkivel előfordulhat.
2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon súlyos.


"Bocsánat, apa, nem úgy gondoltam, kérlek, ne haragudj rám. Csak tudod mérgemben kicsúszott a számon, mert nagyon hiányzik anya. Természetesen nagyon szeretlek Téged is." És egy puszi.

2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
:( Egyszerűen mondd meg, hogy sajnálod, és kérj bocsánatot. Valószínűleg tudja, hogy nem gondoltad komolyan.
2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy sajnálod és nem így gondoltad.Sajnálom, hogy nincs anyukád.Máskor számolj 10-ig magadban, mert ez tényleg csúnya volt.
2011. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Hát most kijöttek a könnyeim. Szörnyű vagy :(( SOHA nem lennék képes ilyet mondani édesapámnak...:'(

23L

2011. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Szörnyű vagy"


Tudom. :(

2011. szept. 10. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Főzd meg a kedvenc kajáját vacsorára és mond meg, h apa bocsánat,hiányzik anya és mérges voltam rád stb...szeretlek apa,puszi,ölelés,kajálás stb.

Sok sikert!

Ja és mint anyuka irom, a szülői szeretet feltétlen és megfog bocsátani.

2011. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szörnyű vagy :("


Ha megbántad, és bocsánatot akarsz (és fogsz) kérni, nem lehetsz olyan szörnyű.

2011. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szörnyű. Mindenki mond olyat, rengetegszer, amit nem lenne szabad, de később megbán. Mert emberből vagyunk, és ha már feltámad a lelkiismeretünk, akkor azt jelzi, hogy jók is vagyunk.

Apád meg fog bocsátani, ha kéred. Talán nem azonnal, talán csak másnap, egy hét múlva, de ő is át fogja gondolni, ha látja rajtad a megbánást.

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!