Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy nőről aki...

Mit gondolnátok egy nőről aki egyedül megy nyaralni? 2 hétre Görögországba utazom teljesen egyedül.

Figyelt kérdés
Többen megszóltak már.. Én nem érzem hátrányát legalább jól fel frissülök rám fér..:-) Köszönöm a válaszokat. 30N
2011. aug. 14. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy: de jó neki, én is szeretnék.
2011. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az, hogy "én miért nem?" :D

én is szeretnék egyedül kalandozni. csak nincs miből. szóval irigykedem. :)

2011. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki szól meg ezért?? Ne foglalkozz velük, csak irigyek. Vigyázz magadra és nagyon jó szórakozást!!!! Lennék a helyedben :)
2011. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj rájuk, ne hagyd, hogy ez elrontsa a pihenésed. Élvezd ki azt a két hetet. Egyébként szerintem semmi rossz, nincs abban, ha egyedül mész, legalább 100%-ig magaddal tudsz törődni.

Jó pihenést! :D

2011. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

én azt gondolom, hogy én nem merném bevállalni :)


de nem értem mi a "megszólandó" ebben?

2011. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én bevállalom egyszer élünk:-) Szingli vagyok élvezem még az életet.:-)
2011. aug. 14. 21:03
 7/18 ava87 ***** válasza:
100%
Nekem kb. az jut eszembe, hogy végre egy olyan nő, aki egyedül is neki mer indulni, nem függ másoktól :)
2011. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi most jöttünk haza Krétáról és nagyon sok nő utazott egyedül.szerintem ebben semmi rossz nincs,bár én egyedül nem mennék,mert gyenge a nyelvtudásom. Jó pihenést!
2011. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szokott érdekelni mások véleménye. Én is többször elutaztam már 1-1 hétre nyaralni egyedül. Szeptemberben pedig Olaszországban leszek egy hétig. Ha egyedül töltök időnként egy kis időt, akkor olyan fontos dolgokra jövök rá az életemmel, vagy bármivel kapcsolatban, amire társaságban nem nyílna alkalmam. Ismerkedem a helyi kultúrával, az emberekkel, ételekkel, gyönyörködöm a városban, olvasok, jól érzem magam!:-)Szerintem rengeteg előnye is van annak, ha időnként tudunk csak magunkra szánni egy kis időt! Érezd jól magad!:-)

32N

2011. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyes, kell is, hogy egyedül is menjen az ember, szerintem ez arra utal, hogy ismered magad, és ez nagyon jó :D én is mennék mindenképp :D
2011. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!