Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnatok / mit...

Hogyan reagalnatok / mit gondolnatok ha ilyen megjegyzeseket kapnatok egy baratotoktol?

Figyelt kérdés

Van egy jo sracbaratom, akivel elegge jol kijovunk. Jo ideje szingli o is, mint en is amugy. Egy ideje furcsa megjegyzeseket tesz mint pl. nagyon jol hangzik az o csaladneve az en keresztnevemmel, vagy kerdezem egy nap tole hogy nem nosul meg, nem akarna megnosulni...o erre ravagja hogy ferjhez akarok menni?

Szerintetek akarna valami tobbet?


2011. aug. 22. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen :)
2011. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek a "célzások" szerintem elég egyértelműek :)

valami "többet" biztos akar, aztán az idő majd eldönti, mi lesz belőle

2011. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet tudni...eddig azt hittem ismerema férfiakat de rájöttem nem...engemmost dobtak ki úgy hogy egy hete még igérgettek összevissza mindezt 4év után...ugyhogy ha normális pasit fogtál ki akkor akar vmit...hameg egy görényt akkor b*szhatod :S
2011. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha ratyi akkor nem akar semmit. Ha nem akkor mindent akar.
2011. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyébként tényleg nem lehet tudni, mert ki tudja ki mit gondol miről, hogyan. Tök másképp nézi az egészet stb. Már ismeretség nélkül leginkább.


De hát őt ismered meg úgyis a körülményektől függ, mióta ismeritek egymást stb stb., végül is amiket te is írtál, rá lehet érezni. Szóval gondolom hogy ja akar valamit.

2011. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem és csak viccelődik. Úgyis te érzed meg tudod hogy mi van. Meg az se mellékes hogy te mit gondolsz ezzel kapcsolatban, mert ha te is összejönnél vele akkor valszeg kölcsönös.
2011. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ez szituációfüggő, az is érdekes, hogy hogyan mondja. de a minimum az, hogy flörtöl és próbálgatja, hogy mi a reakcód rá.
2011. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nagyon reg ismerjuk egymast kb 8 eve, eleinte csak csupan ismerosok voltunk, 4 eve kezdtunk el tobbet beszelni de....az elmult egy evben nagyon jo baratok is lettunk. Mit tanacsolnatok, mit tegyek?

2011. aug. 22. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha neked tetszik meg összejönnél vele, akkor majd legközelebb amikor megkérdezi férjhez akarsz-e menni, mondj rá valami olyasmit hogy, esetleg hozzád? ^^


aztán meg a többi.

2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos,szívesen lefeküdne veled.Ezen túl sajnos nem lehet tudni!
2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!