Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha az...

Mit szólnátok hozzá ha az egykori nagy szerelmetek bekerülne egy nagy népes családba (remélem értitek)?

Figyelt kérdés

Nem akarok ezzel a kérdéssel senkit megbántani.

Én levagyok döbbenve, és nagyot csalódtam benne.


2011. febr. 26. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi közöd az exedhez?
2011. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a te csládodba, ha már ennyire elment az esze.
2011. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én megvonnám a vállam, és azt gondolnám: ő választotta, már nincs közöm hozzá.

nem foglalkozok a volt szerelmeimmel, nem véletlenül VOLTAK, múltak el. éppen elég fájdalomban volt miattuk részem, nem bolygatom a múltat.

te se foglalkozz vele

2011. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamennyire még a szívemben van, és tudom hogy én is neki(többször mondta).
2011. febr. 26. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne érdekeljen engem az, hogy őt merre sodorta az élet? Amúgy én nem is tartom az ilyen "exeimmel" a kapcsolatot.. Teljesen hidegen hagy a soruk. Eszembe sem jutnak csak akkor, ha valami vagy valaki eszembe nem juttatja őket. És most lehet picit önzőn fog ez hangzani, de az sem érdekelne, ha valami súlyos dolog történt volna velük... Mit bánom már én. Nem az életem része egyikőjük sem és nem is tartom velük a kapcsolatot ezáltal...
2011. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem.
2011. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy cigány családba került, cigány csajjal van együtt.
2011. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!