Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt járnátok valakivel,...

Együtt járnátok valakivel, akit szerettek emberileg, a szex is jó vele és az együtt eltöltött idő is, de nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba? A tisztelet és szeretet megvan, a testi kapcsolatok is tökéletesek, sokat jelent a másik fél, a szerelem viszont hiányzik. Vagy nálatok szerelem nélkül nincs kapcsolat? Esetleg jár valaki ilyen cipőben? Minden véleményt szívesen fogadok és tiszteletben is tartom, bárhogy is gondoljátok. Köszi.
2011. febr. 26. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan én erre képtelen lennék. De vannak párok, akik így vannak együtt hosszú évek óta, boldogan, egyetértésben.

Mindenki maga dönti el, mi a jó neki, mi az, ami boldoggá, elégedetté teszi őt is, a párját is.

2011. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam, hogy az egyik fél szerelmes, a másik pedig már nem szerelemből szereti az illetőt.
2011. febr. 26. 23:46
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én. Valahogy ki kell tölteni azt az időt amíg nem leszel szerelmes. Ez a legjobb módja. Jobban megismered a pasit, és rajta keresztül a férfiakat, megtanulod kezelni a konfliktusokat és magadat is megismered. Jobb mintha egy focicsapattal töltenéd ki ezt az időt. Ha minden oké, akkor miért ne? Szerintem ha jól elvagytok, maradjatok is így. Ezen nincs mit szégyelleni.
2011. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok, a fiú az aki már nem szerelmes. Pedig régen nagyon az volt. :(
2011. febr. 26. 23:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet és szeretet megvan, a testi kapcsolat rendben, mit akar még?


Ha azt a bizsergést, izgalmat érti szerelmen, ami a friss kapcsolatok elején van, az más, de szerintem felesleges azt várni. És az érzelmi fellángolásokra nem lehet kapcsolatot építeni.

2011. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a kérdés, kinek mit jelent a "szerelem" szó.. :)
2011. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Most egy nagyon érdekes dolgot írtál!

Mi is tulajdonképp a szerelem? Szeretni a másikat, tisztelni, várni, hogy láthassam, ha nem beszélünk, hiányérzetem támad? Az hogy zavarban vagy a közelében vagy szorongsz, szerintem egy kapcsolatban már nincs jelen, csak az elején, aztán feloldódnak a felek. Dehát valami hiányt mégis csak érezhet a kapcsolatunkban. Vagy az, hogy már meghódította a szívem és nem érzi, hogy harcolnia kellene értem? Végülis a pasikat hajtja a vadászösztön és azt szeretik, amiért meg kell dolgozni. De egy kapcsolatban ilyen esetben hogy lehetne felkelteni a vadat?

2011. febr. 27. 00:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy te vagy a lány és a szerelmes, így nem biztos. A fiúk csélcsapabbak, és félnék, hogy előbb utóbb megcsalna, és a tudat, hogy nem szeret már (ha még együttjárásról van szó) az ott lebegne előttem. Nem vagyok féltékeny típus, de lehet ez azzá tenne.

Ha te lennél aki az eszére hallgat és nem a szívére, ha te lennél a már nem szerelmes, akkor viszont lehet, hogy belemennék, főleg ha a másik fél ezt nem tudja. Mert a szerelem elmúlik, de eltudom viselni, ha egy rendes társam van aki szeret.

Ilyesmi a gondolatom.

2011. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem sok ilyenben voltam. Aztán szerelemes lettem valakibe, és úgy voltam együtt vele. Hát összehasonlíthatatlan volt...annak is vége, és bár azt szeretném, ha a következő kapcsolatom is szerelmi lenne,van rá esély, hogy olyan lesz, amit fent leírsz. Ugyanis a szerelmiből a tisztelet, bizalom hiányzott.Szóval ez így együtt lenne tökéletes, de nem tudom, van-e ilyen, majd elválik.

Az, hogy feltetted a kérdést, arra utal, kételkedsz.Mert hiányzik a szerelem . Jogos. Kötődés ugyanis kialakul, és a szakításnál emiatt fájni fog.

2011. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tudom, ez egy nőnek megalázó lehet, de én úgy gondolom, hogy ha jól kijövünk, akkor miért ne mehetne így tovább? Már ha ő is benne van persze.

Vesztenivalója nincs. Én csak őszinteséget kérnék tőle, hogy ha beleszeret valakibe, akkor tudassa és elválnak útjaink. Ha meg nem, akkor tettünk egy próbát hogy belémszerethet-e még és mindeközben egy kellemes kapcsolatban vagyunk, ahol szeretjük egymás társaságát.

2011. febr. 27. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!